Bu belirtileri yaşıyorum hamile miyim kızlar ?

clara92clara

Yeni Üye
Üye
Bu belirtileri yaşıyorum hamile miyim kızlar ?
Merhaba,
Şüphelenmeme sebep olan yaşadığım belirtiler şöyle:
Öncelikle 6 Ekim'de adet oldum 3 Kasım'da tekrar olmam gereken tarih. Adetim çok düzenlidir.
Adetim bittikten sonra birkaç kez eşimle korunmadan birlikte olduk.
Sonrasında yaşadıklarım şöyle:
1.Gün içerisinde aşırı yorgunluk
2.Geçtiğimiz hafta bazı günler adet olacakmışım gibi rahim bölgemde sancılar hissettim.
3.Göğüslerim o kadar acıyor ki geçtiğimiz haftadan beri, sütyen takamıyorum bazen ağrıdan.
Göğüs rengimde bir değişiklik yok.
4.Başım da ağrıyor sıkca.
5.Yemek yedikten sonra ise midemde bulantı oluyor. Metal tadı vs almıyorum.
6.Tırnaklarım bir garip ve hızlı uzadılar.

Bu arada 2 kere idrar testi yaptım geçen haftalarda ve negatif sonuç aldım.
Açıkcası hamile gibi hissediyorum kendimi.
Regl olacağım gün bütün bedenimde garip bir hissiyat olurdu ve aynısını geçen hafta çok yorgun hissettiğim bir gün de hissettim.

Sizce hamile olabilir miyim? Regl günüme kadar bekleyemiyorum çok sabırsızım :)

Vallahi net olarak cevaplar arıyor iseniz regl gününüzü mecburen bekleyeceksiniz. Ha ben o kadar belirti yazdım ne anlama geliyor der iseniz hamilesiniz :) Ama keşke öyle olsanız.

Umarım umarım takipte kalın tüm belirtileri yazın ve lütfen adetinize iki gün kala eğer sıkılır buhranlara girer tırnak yemeye başlar iseniz kandan gebelik testi yaptırın :D:D

Umarım umarım takipte kalın tüm belirtileri yazın ve lütfen adetinize iki gün kala eğer sıkılır buhranlara girer tırnak yemeye başlar iseniz kandan gebelik testi yaptırın :D:D
Açıkcası kendimi bu fikre alıştırmaya başladım o sebeple eğer olmaz ise üzüleceğim sanırım. Hadi olsun diye yapmadık açıkcası ama olursa ikimiz de çok mutlu olacağız eşimle. Mutlaka paylaşırım son durumu da zaten :)

Geri