Burnu estetik olan ünlüleri merak ediyor musunuz?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Burnu estetik olan ünlüleri merak ediyor musunuz?
Burun şekil bozukluğu ve nefes almakta problem yaşayan kişilere uygulanan burun estetik ameliyatı bazen de daha küçük ve şekilli bir burna sahip olmak isteyenlerin bıçak altına yattığı estetik ameliyatlardan en çok uygulanan bir operasyondur.

Günümüz de burun estetik ameliyatları tıp alanında da ilerlemeden dolayı oldukça başarılı işlere imza atıyor. Önemli olan işin de başarılı ve referanslı bir uzman hekimin eşliğin de bu operasyonu yaptırmanız...

Bazı burun estetikleri o kadar doğal duruyor ki dışardan baktığınız da asla kişide herhangi bir burun estetiği olduğunu bile farkedemiyorsunuz...Hatta burun estetiği yaptıracak bazı kişiler ünlülerin burnunu örnek göstererek aynısından kendileri için istiyorlar..

Ama ünlüler dünyasın da medyatik oldukları için burun estetiği olanlar gözden kaçmıyor.. Öncesi ve sonrası resimlerini bir araya getirdiğiniz de ancak anlaşabilecek estetikli hallerinin resimlerini bizde sizler için bir araya getirdik. Belkide bazılarını gördüğünüz de "aa bu ünlüdemi burnunu estetik yaptırmış" diyebileceğiniz ünlülerin burun estetik ameliyatı öncesi ve sonrası halleri sizlerle;

$page.JPG
88e27d2f-758f-4aad-8b0b-81cae0ec58f8.JPG
99-8003450635170998348007154.JPG
Burun-Estetiği-Ameliyatı-Rinoplasti-Öncesi-Ve-Sonrası-Hali-ile-burun-kemer-giderme.JPG
demi.JPG
estetik-yaptiran-unlulerin-degisimleri-5322177.JPG
kim_kardashian.JPG
revealing_photos_of_stars_pre_and_post_plastic_surgery_640_07.JPG
s-b4c6fb71decd9feba2d41245be23e95ebb11dfab.JPG
s-b6e8a363faa4b5b809569f7a1318fbf413586e19.JPG
unlulerin-eski-burunlari-burun-estetik-1246000.JPG

Burun yüzümüze anlam katan bence en önemli organ. Resimleri karşılaştırınca estetik öncesi ve sonrası müthiş farkı görmek mümkün. Bazı insanların gerçekten estetiğe ihtiyacı var .Hele kişinin psikolojisini bozuyorsa mutlaka yaptırmalı diye düşünüyorum.

sağlık açısından burun estetiğine karşı değilim ama sürekli bir değişiklik olsun diye dış görünüşü ile oynayıp estetik için bıçak altına yatanlara karşıyım. Burnu son derece güzel olupta herhangi bir sağlık problemi olmayan kişiler de artık burun estetiği yaptırıyor neymiş burnu biraz yukarı kalksın hafif küçülsün falan filan hatta michael yajkson ile kardeşi janet jakson o kadar çok burun estetiği olmuştu ki baktığınızda burunları acaip bir şekil almıştı ve yok denecek kadar küçümlmüştü burda asla estetik aramıyorsun bile görünüş itibarı ile fiyasko olmuş

Bazılarında müthiş derecede bir değişim yaratmış. Bazılarının eski hali bana daha güzel geldi. Bana göre görüntü kötüyse kişinin sosyal hayatını etkiliyorsa estetik yaptırmasında sakınca yok.Ama keyfi olarak kimse estetik yaptırmamalı.Herkesin kendine has doğal bir güzelliği var. Birde bu estetik ameliyatlar o kadar sık yapılıyorki bütün kadınlar biribirine benziyor .

Bazılarına estetik burun çok yakışmış , bazılarının ise doğal hali daha güzel . Ben estetiğe karşı değilim ama dini boyutu da önemli. Ben burnumun şeklini sevmiyorum çok basık ve ucu geniş başka kadınlarla kendimi kıyaslıyorum ve üzülüyorum.İnanın günah olmadığını bilsem hemen gider yaptırırım.

Geri