Can Bonomo Eurovision'da Kaçıncı Olur ?

bence de hiç şansımız yok çünkü daha çoğu insan kim olduğunu bile seçilince öğrendi kimse müziklerini dinlemiyo şansımız hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç yok

fena sayılmaz farklı bır tarz dinlenmıcek gıbı degil ama süperde değil...

Arkadaşım öncelikle bir kültürünü arttır daha sonra böyle işler hakkında yorum yap.Bağzı yazılmaz bazı yazılır bu bir.İkinci ise Can Bonomo hakkında yeterli bir araştırma yaptığını sanmıyorum.Adamın tarzı farklı kendiside söylüyor zaten,içinde pop ezgileri var ama pop değil,çok güçlü rock tınıları var ama rock değil bu yüzden yaptığı müziğe İstanbul Müziği adını vermiş.Evet çok yeni bir müzisyen olabilir ama bu başarısız olacağı anlamına gelmez.Bence TRT çok doğru bir karar verdi...

Can Bonomo'nun bizi Eurovision'da en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. En azından birbirinden ve diğer sanatçılardan özenti saçma sapan pop şarkıları yapmıyor, tarzını da çok beğeniyorum. maNga'ya da "yapamaz" dediler; harika bir şarkı ve performans ile 2. olduk ve bence birinciliği de hak etmiştik. Üstelik daha şarkıyı bile duymadan kötü yorumlarda bulunmak çok saçma... Hem Can Bonomo'nun bize ve desteğimize ihtiyacı var, lütfen bu desteği ondan esirgemeyelim.

ben açıkcası Bonomo yu dinliyorum ve seviyorum da şimdiye kadar eurovision a katılan herkez kadar onun da bir sesi var ve bu kadar önyargılı olunmamalı ne olsa ülkemizi temsil adiyor destek olunmalı diye düşünüyorum.

..

tek kelimeyle berbat..şarkıları çok kötü..bari biraz adını duyursaydı yine rezil olcaz dünyaya..tabi torpilli değilse

Geri