Çene dolgusu fiyat nedir ne kadar sürer işlemi?

Z

Zehraitir00

Forum Okuru
Çene dolgusu fiyat nedir ne kadar sürer işlemi?

Çene dolgusu fiyat melek kadınlar kulübü çene dolgusu ne kadar forum'da.​

Çenem biraz yüzüme orantı ile bakarsanız geride. Ben de biraz para biriktirdim rahatsız oldum çünkü yüzümün görünümünden. Çenemi dolgu ile düzeltilebilir miyim? Çene dolgusu fiyat hakkında bilgisi olan var mı böyle bir işlem yaptıran var mı acılı mı ya da ne kadar sürer?

Merhabalar
Ben çene dolgusu yaptırmadım ama sizin için özel olarak araştırdım bu konuyu. Çene dolgusu düzgün olmayan çene bozukluğu durumunda özel dolgularla çeneye enjekte ile dolgu yapılması işlemidir istenilen görünüme ulaşılana kadar çeneye şekil verilir. Estetik ve plastik cerrahi bölümü'ne görünmeniz gerekiyor bunun için. Çene dolgusu yuzde yapısal bozuklukları gidermek için yüz şekli ile orantılı bir şekle getirilmeye çalışılır. Cerrahi bir işlem gerektirmez sadece estetik bir prosedürdür. İsmi jawline dolgusudur. Çene dolgusu hyaluronik asit ile yapılınca 1 yıl kadar kalıcı olmaktadır ya da kişinin kendi yağından dolgu yapılırsa bu 2-3 sene dayanır. Kök hücre enjeksiyonu ile yapıldığında ise 5 yıl kadar etkili olur.

Yine dudak dolgusu için bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz. "Dudak dolgusu kalıcılığı ne kadardır?" Dudak dolgusu düşünenler inceleyebilir.

Geri