Çin Takvimi bekleyenler için

M

Misafir

Forum Okuru
Çin Takvimi bekleyenler için

çin takvimi hesaplama çin takvimine göre yaş hesaplama takvimi yaş takvimine göre hesabı hamilelik

Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin'de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz.
Cin-Takvimi-Hesaplama.jpg

PEK çok Asya ülkesinde bebek bekleyen çiftler, teknolojik gelişmelerle bebeklerinin cinsiyetini erkenden öğrenseler de, emin olmak için 'Çin Takvimi' ve halk inanışlarına da başvuruyor. Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 90 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin'de 700 yıldır kullanılıyor.

21 yaşında kız çocuk olasılığı fazla

TAKVİME göre, annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız, diğer tüm aylarda ise erkek olurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kız oluyor.

Hamile kalınan aya ve yaşa göre cinsiyet tahmini

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Çin Takvimi bekleyenler için

benim ki erkek çıkıyor bakalım bu ayın 27 sinde öğrenicez çinlilerin takvimi doğrumu göricez:)

Cevap: Çin Takvimi bekleyenler için

biliyorum ben bunu ablamdada var bu takvim eğer aynısıysa arkadaşıma kız dedi kız çıktı:) benim 2 oğlum var 3. denesemmi kız olsun diye acabaaa:D
saol adminim

Geri