Çocuk yapmak için yapılması gerekenler önemli önerilere ihtiyacım var

• Konbuyu başlatan Siyahsari
  • Başlangıç tarihi
S

Siyahsari

Forum Okuru
Çocuk yapmak için yapılması gerekenler önemli önerilere ihtiyacım var

Çocuk olması için yapılması gerekenler melek kadınlar kulübü bebek olması için yapılması gerekenler forum'da.​

Sevgili melekler ben 3 yıllık evliyim çocuk yapmak için herşeyi yaptık galiba hiç doktora gitmedim bile çünkü anormal bir durum göremedik. Doğal yoldan olsun diye bekledik hep. Ama olmadı maalesef işte . Çocuk olması için yapılması gerekenler nelerdir? Her şeyi yaptık artık yaa hatta kayinvalidemler belimi çekmeye bile götürdü ne kadar saçma sapan şey varsa beni soktular ama işte mecbur gittim. Bel çekme olayına inanmıyordum ki olmadı zaten. Allah'tan sakat kalmadık. Çocuk olması için yapılması gerekenler diye sormak istedim bana önerileriniz nelerdir hanım arkadaşlarım.

images (6).jpeg

Merhabalar
Evlilikten belli bir süre sonra örneğin ilk yıldan sonra bebek soruları sorulur herhalde. Bu soru eşleri biraz strese sokmaya başlamaktadır. Bu da ilişkiye yansımaktadır. Çocuk yapmak için bana kalırsa ilk öncelik stres ve problem olmadan bir birleşme sağlanmasıdır. Stres ve olumsuz düşüncelerle ilişkiye girmek iki tarafı da olumsuz etkileyebiliyor. Onun için öncelikle rahat ve stressiz olmalısınız. Şimdi çocuk yapmak için yapılması gerekenler konusunda bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Bebek yapmak için en uygun zaman yumurtlama zamanıdır. Yumurtlama hesaplama dikkatli yapılmalı.

"Çocuk olması için yapılması gerekenler"​

• Öncelikle yumurtlama zamanını iyi hesaplamalisiniz
  • İlişkiden sonra hemen ayağa kalkmayın
  • İlişki sonrası belinizin altına yastık koyabilirsiniz
  • Folik asit ağırlıklı beslenin
  • Doğurgan olduğunuz zamanlarda gün aşırı ilişki planlayın
  • Sağlıklı beslenin
  • Kafein sigara alkol gibi zararlı alışkanlıklardan uzak durun
  • Yorucu egzersizleri bırakın
  • ilaç kullanımında dikkatli olun
  • Her ihtimale karşı doktor kontrolünde de olun

Özellikle bebek olması için yapılacakları sıraladık dilerseniz aşağıdaki linkten "hemen ve hızlı hamilelik için yapılması gerekenler tüyolar burada" bu yazımızı da ilgiyle inceleyebilirsiniz.

Geri