Çocukken yaptığınız şimdi ise gülerek hatta kahkaha atarak hatırladıklarınız :):)

Benimde geldi şimdi aklıma bi kaç tane küçüğüm okula başladımmı bilmiyorum.. Bizim oda benden büyük abiler maç yapıyolar birisi vardı volkan die ona acayip takığım ben maç yaparken düştü bu yere ben gittim görmelisiniz kocaman çocuğu tekmeliyorum bacak kadr boyumla çocuk kalkıp napıyon sen deyip iki çaksa oturup kalcam :D:D:D:D
Sonra bu bi sandalyeye oturcaktı bende o an sandalyenin arkasındayım tam oturcekken bi cektim hoooppppp yerde volkan abi amma çok gülmüştük başka abilerde vardı yanımızda :hhh:
Sonra bide kıvırıyo biliyodum mahsus oturdum die :hhh::hhh: yalana bak mahsus yapmışmış :hhh:
Yine başka bigün bizim orda tatlı satan bi amca vardı tatlıların fiyatını sordum hatırlamıyorum ne dediğini ohaaa dedim ben adama o da gitmiş beni anneme şikayet etmiş oha dedi die:hhh:
Annemle abim aldılar beni aralarına yaptığım yaramazlıklara kızıyolar bende masum masum eğdim başımı dinliyorum :hhh::hhh: Ayy çok komikti yaa ne güzel günlerdi hep çocuk kalsaydım keşke

hahaha sinifta 6 kiz 28 erkek ortaokul son :D:D

baska bi siniftada 1. siniftan beri gicik oldugum bi kiz vardi.. 15 tatil girecek karne günü derken bunlarla anlastik .. okulun yaninda kücük bi park vardi orda bulusacagiz.. 6 ya kac kisi geldiler anlamadim.. tabi macera yaa erkeklerde dolu neyse biz daha karnelerin yüzüne bile bakmadan..hucuuummm parka..
karsi karsiya geldik.. yallah yallahh sac basa girdikmi hahaha anam o onun sacini bu bunun kulagini..
isiranimi dersin tekmeleyenimi dersin. o arada halamlar parkin yanindan geciyolarmis demisle ne kizlar var sunlara bak hahaha neyse dagildik kazanan taraf yok ögretmenler geldi cünkü dagildik..

sonra bunlar bi grup benim eve geldilermi hahaha annemler yok evde halamlar var yanyana oturuyoruz..
halam bi cikti disari alllaaahhhh bunlara neler sayiyor aldim destegi bende arkadan hahaha bi daha girdikmi birbirimize..
sonra benim annemlerin yanina gitmem gerek.. enistem beni birakacak ..
yoldayiz gidiyoz hahaha ne inat ve kinmis anlamadim o gurup hala pesimizde enistem gülüyo hahaha ne lan bunlarin derdi diyo biz arkamizi dönüyoz hemen saklaniyolar hahaha

o günü hic unutmam hahaha

ben çok çok küçükken.kaybolmuşum annemler beni arıyomuş evin içinde hahaha dışarı bakmışlar komşulara bakmışlar yokum resmen hahaha sonra annem yatak odasına girmiş yatağın altına bakmış ben orda duyuroyum hahaha ama öyle bi duruyorumki.yatağın altı çokta yüksek değil bende girmişim oturmuşum iki büklüm duruyomuşum annem nasıl çıkarıcağını bilememiş.çekse çekemez mazallah boynum kırılır ayol hahaha yavaş yavaş yatırmış bi şekilde çekmiş kurtarmış sonunda hahaha ne alemim ya hahaha

bende küçükken bir tane arkadaşıma sırf evlerinde internet var diye annemden habersiz gitmiştim.
neyse eve girdik zaten kız benden yaşça küçüktü bir baktım babası evde yarı çıplak adam birde yanıma gelip elimi sıktı hoşgeldin diye neyse ben utançtan yerin dibine gircem.
kızın annesi ikide bir annen merak eder kızım sen hadi git diyip duruyor bende küçüğüm illaki internete girp çıkıcam evden neyse ben gittim evden eve vardım Allah tan annem bişey demedi.

Benzer Diğer Konularımız !

T
Cevaplar
0
Görüntüleme
9K
TİTAN
T
Geri