denız kabuklarından yapılan süsler..

@şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
deniz kabuklarından süsler deniz kabuklarıyla süsleme süsleri kabuklarından süslemeler süs yapımı

demk-jpg.75337 denız kabuklarından yapılan süsler.. Melekler Mekanı Forum
deniz-kabugu-temali-el-yapimi-anneler-gunu-hediyeleri-4-jpg.75338 denız kabuklarından yapılan süsler.. Melekler Mekanı Forum
deniz-kabugu-temali-el-yapimi-anneler-gunu-hediyeleri-6-jpg.75339 denız kabuklarından yapılan süsler.. Melekler Mekanı Forum
deniz-kabuklarindan-dekoratif-sus-yapimlari-18-jpg.75340 denız kabuklarından yapılan süsler.. Melekler Mekanı Forum
deniz-kabuklarindan-susler-1-jpg.75341 denız kabuklarından yapılan süsler.. Melekler Mekanı Forum
deniz-kabuklarindan-susler-1-kopya-jpg.75342 denız kabuklarından yapılan süsler.. Melekler Mekanı Forum
5pr268192u0a8184js813n-kopya-jpg.75343 denız kabuklarından yapılan süsler.. Melekler Mekanı Forum
6-kopya-jpg.75344 denız kabuklarından yapılan süsler.. Melekler Mekanı Forum

Moderatör tarafında düzenlendi:
nejlaeskisehir

nejlaeskisehir

Yeni Üye
Üye
Cevap: denız kabuklarından yapılan süsler..

insanlar ne muhteşem canlılar bir kere daha gurur duydum

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
17 yaşındayken deniz kabuklarından çok güzel kutular yapmıştım.Birinde takı,diğerinde tokalarımı saklıyordum. En son sarkıt yaptım .Balkon için çok güzel bir aksesuar olmuştu. Bu yıl yine yapıcam. Bu sefer kapı süsü yapmayı düşünüyorum. Deniz kabuklarını ellerimle topliycam.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
*MeleK* Genel Hobiler 0
LaViNYaM Genel Hobiler 0
M Genel Hobiler 5
*MeleK* Genel Hobiler 0
PaSikA Genel Hobiler 3
PaSikA Genel Hobiler 2
*MeleK* Genel Hobiler 0
M Genel Hobiler 2