Deracine selülit serumu

Deracine selülit serumu
deracine selülit serumu deracine selülit serumu yorumları
Selülit serumu deracine hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunuyorum deracine nedir ve nasıl kullanılır işte cevapları
Selülit Serum %100 bitkisel ekstreye sahip yoğunlaştırılmış formül. Deracine Selülit Serumu içerdiği % 100 bitkisel COMPLEX D17 ekstresi ile, İleri seviyedeki selülit görünümünü ortadan kaldırmada etkilidir Yeni selülit oluşumunun önüne geçer Dolaşımı düzenler Fazla suyu ve ödemi atar Birikmiş toksinleri detoksifiye eder Cildi sıkılaştırır Selülite karşı uzun vadeli çözüm: Adiposit lobüllerinin yağ depolamasını engeller. Renklendirici ve esans içermez.


Kullanım Alanı:Kalça, basen, bacak, karın ve iç kol bölgeleri

Zaman:Gündüz ve/veya gece

Gramaj:10 ML x 15 Serum Her gün 5 ml. miktarındaki ürünü selülit problemi olan bölgelere uygulayın. Temiz cildinize aşağıdan yukarıya doğru hafif dairesel hareketlerle ürün cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yapın. Harici kullanım içindir. 15 adet 10 ml'lik flakonlar ile 1 aylık kullanım. Özel krem dokusu ile rahat masaj imkanı sağlar. Kolay kuruyan formülü sayesinde giysilerinizde leke bırakmaz.

Deracine Selülit Serum'u nasıl uygulayacaksınız?

Plastik başlığın ucundaki kapağı çıkarın. Şişeyi yan çevirip plastik başlığın üst kısmına hafifçe bastırın. 5 ml.lik bir miktarı (şişenin yarısı) sorunlu bölgelere uygulayın. Cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yapın.
 
Üst