Doğum Günü Çocuğu Sözleri en özel doğum günü sözleri burada!

M

Misafir

Forum Okuru
Doğum Günü Çocuğu Sözleri en özel doğum günü sözleri burada!
Do?um Günü Çocu?u Özel Sözleri

Do?um Günü Çocu?u ?çin Özel Sözler

Geçti?imiz günlerde DO?UM GÜNÜ BUKETLER? konumuzu sizlere sunmu?tuk. ?imdi de do?um günü çocu?u için özel sözler isteyen tüm arkada?lar?m?z için, birbirinden güzel ve çok özel do?um günü çocu?u sözleri payla??m?nda bulunuyoruz Melek'lerim.

bebek_dogum_gunu_pastalari_%20(1)-106.jpg

Sensizlik yok olmak kadar ac?,sen nefes kadar gerekli, can?m kadar de?erlisin, yoklu?un ya?mura yaz? yazmak kadar zor iyiki do?dun her?eyim.

-Bu ya??nda mutluluklar?n en iyisini ya?ar, ba?ar?n?n merdivenlerini rahatl?kla ç?kars?n ve umar?m yüzün hep güler, mutlulu?unu hiç yitirmezsin. Mutlu ve ne?eli olman dile?iyle... Do?um günün kutluolsun!

-Do?du?unda bulutlar? açarak, Güne? gibi etraf?na ayd?nl?k saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu ya?a! Nice ya?lara do?um günün kutlu ve mutlu olsun...

-Dilerim yeni ya??nda mutluluklar?n en güzelini ya?ar, ba?ar? merdivenlerini kolayl?kla t?rman?rs?n ve dilerim yüzün hep güler, ne?eni hiç yitirmezsin. Dünyada e?siz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayat?n?n bundan sonras? kalbinin güzelli?i gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dile?iyle... Do?umgünün kutlu olsun!

- Arkada?lar y?ld?zlar gibidir, onlar? her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklar?n? ve seni dü?ündüklerini bilirsin. Do?umgünün kutlu olsun...

- Bugün belki de çok ki?iden do?umgünü mesaj? alacaks?n, ancak ?u an okudu?unen farkl?s? çünkü tümüyle sevgiyle yaz?lm?? bir mesaj. ?yi ki vars?n...

-160 k?sa karaktere neler s??d?rabilirim diye dü?ünüyorum ancak akl?ma mutlu bir ya? ve sevgi dolu nice y?llar dilemekten ba?ka bir ?ey gelmiyor. Seni seviyorum.

- Sesim güzel olmad??? için sana bir do?umgünü ?ark?s? söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle k?sa bir mesaj çekiyorum. Mutlu y?llar!

- Hmmmm bu mesaj? neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hat?rlam?yorum. Dur bakay?m.. dur dur buldum :) Do?umgünün kutlu olsun !

-Dile?im bugün diledi?in tüm dileklerin gerçek olmas?. Belki yan?nda de?ilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice ya?lara...

-Bugün belki de çok ki?iden do?umgünü mesaj? alacaks?n, ancak ?u an okudu?un içlerinde en farkl?s?. Çünkü bu mesaj?n her harfi tamamen sevgiden olu?uyor. Hayat?n?n her döneminde mutlu ve sa?l?kl? olman? diliyorum. Tüm hayallerin gerçekle?sin, hayat güne?i her daim seni ayd?nlats?n! ?yi ki do?dun ve iyi ki vars?n...

- Dikkat! Bu mesaj sevgi, ne?e ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için ya?am?n ve seni dü?ünen birinin oldu?unun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutlulu?un her zaman sürsün. ?yi ki do?dun. Nice mutlu ya?lara...

-Arkada?lar y?ld?zlar gibidir, onlar? her zaman göremezsin ama senin için her daim varolduklar?n? ve seni dü?ündüklerini bilirsin. Bugün beni göremezsen de bil ki yan?nday?m! Do?umgünün kutlu olsun... ?yi ki vars?n vars?n.. Birlikte daha nice ya?lara...

- K?sa bir mesaj olmal? bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmad?n.. Do?umgünün kutlu olsun!

- Bugün bir ya??n? daha doldurman?n mutlulu?unu ya?arken gelece?in sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Do?umgünün kutlu olsun.

hareketli_dogum_gunu_resimleri%20(12)-336.gif

- Mutlulu?un Türk enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maa?? kadar dü?ük, gelece?in demirledin keli kadar parlak olsun. Do?un günün kutlu olsun

- Pastan?n etraf?nda sevdiklerin, kalbinin etraf?nda sevgilerin, senin etraf?nda hayallerin olsun, do?um günün KUTLU OLSUN.

-Saatlerdir parlak bir fikir ar?yorum sana ho? bir mesaj yollayabilmek, p?r?l bir yasam dileyebilmek için. Do?um günün KUTLU OLSUN!

-Sa?l?k basari, mutluluk, a?k seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR...

- Sak?n üzülme hayat?n h?z?na, en güzel y?llar çabuk geçenlerdir... Gelece?ini olu?turacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek ?ekilde olmas?n? dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yak???yor. Daha nice mutlu y?llara...

- Sesim güzel olmad??? için sana bir do?umgünü ?ark?s? söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle k?sa bir mesaj çekiyorum. Mutlu y?llar!

- Tonton bir Nine oldu?unda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine dald???nda hat?rlamak istedi?in kadar güzel günler seninle olsun. Do?um günün kutlu olsun.

- Yasa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmas?n ya?am?nda. Yasin kaç olursa olsun her ?eyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, ne?eli ve yasam dolu yaslara..

-Yeni yasin diledi?in tüm güzellikleri, beklemedi?in sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

- Y?llar?n sormad???, yollar?n yortmad???, dostlar?n unutmad??? bir ömür için bu do?um günün bir ba?lang?ç olsun, Yeni yasin KUTLU OLSUN.

Moderatör tarafında düzenlendi:
doğum günü.jpg

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun…

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun arkadaşım...

Güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Öpücükler gülücükler cicili bicili sms ler atmıyorum erkeğiz biz delikanlıyız doğum günü de neymiş desem de olmaz öyle nice yıllara kardeşim

Bugünü unuttum sandın dimi. Hiç unutur muyum kankam benim. Elektriğin icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

Tatlı tatlı gülümser, insancıl hareketler doğum günün ya bugün sürprizler seni bekler...
Gülmen için benim devamlı yanında olmam gerekiyor, uzakta olsam da kalbim hep seninle birlikte atıyor kankam doğum günün kutlu olsun.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun..

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Doğum gününü Kutlar sağlık mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim, nice yıllara…,

unutulduğunu sandığın anda gelen doğum günü mesajı Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

doum günü.jpg

Doğum günün kutlu olsun! Umarım tüm doğum günü dilekleriniz ve hayalleriniz gerçekleşir.

Bir başka macera dolu yıl seni bekliyor. Çok mutlu ve eğlenceli dolu nice yaşlar.

Doğum günleri yeni bir başlangıç, yeni bir başlangıç ve yeni hedeflerle yeni çabalar peşinde koşma zamanıdır. Başarı dolu sağlıklı nice yaşlara.

Geri