Dolardan artışından banane Covid ten banane ben karışmıyorum

• Konbuyu başlatan amanbeee
  • Başlangıç tarihi
Gülüm eğer bilgisayardan giriyorsan öyle bi tuş yok. Eğer cep telefonundan siteye giriyor isen ve cevap yazıyor isen bu mesajı yazacağın yerde cep telefonlarında misal iphone telefonlarda mesaj yazdığın yerin en alt sağında mikrofon tuşu var ona basarak konuşabiliyon sen konuşuyon o yazıyo :D Cahiiiiil hahahahaha

Aşk olsun @Likapam @Mügü yahu telefondan yazıyor iseniz konuşun yazsın ne kadar konuşma yazma fakirisiniz arkadaşlar anlamış değilim sizi. Konuşarak yazma var siteden bu yazma alanından tuşa basın konuşun yazsın yahu aıp beeeee
Biz de tam tersi galiba Daha dün akşam Çünkü eşime dedim diğerleri dedim Sen niye yemek istemiyorsun Benden Çünkü Yemek yapmıyorum bu aralar hastane işlerim çok olduğu için yemek Yapmaya üşeniyorum adam da geliyor Garibim evde ne bulursa onu yiyor ülke ülke meselesine gelince artık bıktım onları düşündükçe kafaya taktıkça tansiyon hastası oldum ama benim için olmaz Olmaz olan bir şey ne diyeyim Hayat pahalılığı evde yok Kirada oturuyorum malum doğalgazı ydı elektriği de eşim de sürekli çalışmadığı için maalesef öyle oluyor herhalde ne bileyim

Gülüm eğer bilgisayardan giriyorsan öyle bi tuş yok. Eğer cep telefonundan siteye giriyor isen ve cevap yazıyor isen bu mesajı yazacağın yerde cep telefonlarında misal iphone telefonlarda mesaj yazdığın yerin en alt sağında mikrofon tuşu var ona basarak konuşabiliyon sen konuşuyon o yazıyo :D Cahiiiiil hahahahaha
Ben öğrendim Samsung'larda Baştan ikinci oluyor mikrofon tuşu var

Bunca idi ama yazmak için boşuna eziyet çekmişim ya bu kadar kolaylık varmıştı WhatsApp'ı biliyordum da burada hiç kullanmak aklıma gelmemişti

cAHİLDİM dünyanın rengine kandım bak Geç tuşunun hemen altında mikrofon var yazma yerine tıklayınca klavye devreye giriyor oraya bas konuş yazsın deli hahahaha :D:D
mugu buradaaa.jpg

Son düzenleme:
Geri