Duphaston Tablet Ne İşe Yarar?

Kısırlık, düşük tehdidi,sancılı adet,endometrioz,adet düzensizlikleri gibi rahatsızlıklarda kullanılır Duphaston.Bu ilaç gayet etkilidir ve saydığımız olumsuzlukların tedavisin de olumlu sonuçlar verir.Duphaston ilaç kullananlar ,deneyimlerini bizlerle bu başlık altından paylaşabilir,ilaç ile ilgili soruları da bu başlık altından yönlendirebilirsiniz.

2 çocuğum var ve yeniden gebelik istiyorum ama bu sefer olmadı bir türlü çünkü adet düzensizlikleri başladı. Bazen 35 bazen 40 günde bazen 30 günde bir oluyor. Doktorum Duphaston 10 mg verdi. Adetinin 3. Günü başla ve günde 1 sefer al dedi. Henüz 4. günüm. Umarım işe yarar:(

2 çocuğum var ve yeniden gebelik istiyorum ama bu sefer olmadı bir türlü çünkü adet düzensizlikleri başladı. Bazen 35 bazen 40 günde bazen 30 günde bir oluyor. Doktorum Duphaston 10 mg verdi. Adetinin 3. Günü başla ve günde 1 sefer al dedi. Henüz 4. günüm. Umarım işe yarar:(

İnşallah işe yarar hayatım yaş durumu nedir kaç yaşındasın söyleyebilir misin lütfen bir de kilo sıkıntısı var mı ?

Geri