Durum Tam Da Bu Ekonomi Gerçekten Çok ama Çok kötü

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Durum Tam Da Bu Ekonomi Gerçekten Çok ama Çok kötü

Ekonomi kötü mü ? Halk Ne diyor ? Gündem aslında bu olmalı Geçim Yapabiliyor musunuz ?

Kızlar her kese selamlar, zaman artık biraz bollaştı okullar başladı ve 1 yaşındaki ikizlerimi artık sabah kalkarak okula gönderiyorum. E büyük sıpa İzmir'de Mütercim Tercümanlık okuyor. 2 Numara üniversite sınavına katılacak bu sene mezuna kaldı ve bana biraz zaman kaldı. Hatta baya baya zaman kaldı diyebiliriz. Eşimle çoğu zaman, kredi kartından yapılan harcamalar ile ilgili tartışıyoruz. Yani tam tartışma değil de harcama üzerine al ver diyelim :)

Sizlerin Ekonomileri Nasıl Biz Kavgaya Doğru Gidiyoruz

Dedim ya sizlere biraz sıkıntı var diye. Yani eskiden biz kendimiz için orta ölçekli bir aileyiz diyebiliriz ama üniversiteye giden ikizlerin okulu ortancanın masrafı derken kendimize zaman ayıramaz olduk. Sürekli gelen elektrik faturaları su vs aldı başını gidiyor. Eşime de hak verir oldum. Nihayetinde bir işletme sahibiyiz ama gelen masraflar işçilerin yeni zam alması vs vs baya daralmaya gitmiş durumdayız. Lütfen kimse yanlış anlamasın ama biz üç dört sene öncesine kadar bu bilindik a101 ya da bim marketlere asla gitmezdik ihtiyacımız olmazdı. Tüm alışverişleri bilindik marketlerden yapardık. Şimdi buralardan çıkmıyoruz vallahi :D Hatta indirim bile kovalıyoruz. Hayat işte. Siz ne yapıyorsunuz ? Bu tür durumda olanlarınız var mı ?
ekonomi çok kötü melekler mekanı.jpg

Youtube Üzerindeki Ekonomi Yorumları Doğru mu ?​

Zaman bol olunca bir kaç kanalı takibe aldım. Aslında televizyonların yüzde doksan beşinde bu durumdan bahsedilmiyor. Hatta bazı insanların birazdan vereceğim videoda söylendiği gibi bu durumda olduklarına pek ihtimal vermiyordum. Teyzenin anlattıkları kanımı dondurdu. Kahroldum diyebilirim. Sizlerde durumlar nasıl ? Ekonomik olarak dar boğazınızı bir kaç cümle ile anlatır mısınız. Katılım rica ediyorum.

Seçim Yatırımları İçin Verilecek olan Ev Projesine Nasıl Bakıyorsunuz ?​

Seçim yavaştan kendini hissettirmeye, mevcut iktidar da kesenin altını açmaya başladı. Ya da bu bir kandırmaca mı ? Kimler bu evlere sahip olabilir ki ? Şartlarını incelediniz mi ? Videoyu da buraya bırakıyorum izleyin kızlar. Bu kadın doğru mu söylüyor ?

Allah, sonumuzu hayır etsin. Merak edenler için kanal sade vatandaş kanalı kızlar.

Son düzenleme:
Geri