eksiğim...yarımım...

yavrum kıyamam sana ya ben .inşallah geçicek bugunler.bende gözümün nurunu dün gönderdim yabanellere.gözüm yollarda içim paramparça...

cnm özlemni ve hissettgn acıyı anlayablrm ama inan bana böyle beklemek bazen boş yolları gözlmkten daha iydr. en azndan sevdgn adamn geri gelecegni biliosun. çok şanslsn inan bana.....rabbim sana sabır versn...

kızlar ALLAH kavuştursun bilirim bende yaşadım o günleri 18 ay asker yolu bekledim zordur ama doğan güneş sizlerin olsun.......

cnm özlemni ve hissettgn acıyı anlayablrm ama inan bana böyle beklemek bazen boş yolları gözlmkten daha iydr. en azndan sevdgn adamn geri gelecegni biliosun. çok şanslsn inan bana.....rabbim sana sabır versn...

offf angelimm seni böle üzgün görmek inan beni cok üzüyorr emin ol zaman herşeyin ilacıdır ve birgün yaraların gececektir yeter ki sen güçlü ol ben hep yanındayım her daim :)

"Dayan be gönlüm.Biçare değilsin..yaradan sana yar..Kimsesiz değilsin,yanında "kimsesizler kimsesi"var.Biliyorum!..Sığmazsın hiç bir yere bu sevdayla,dünya sana dar ama dayan gönlüm! dayan ki her gecenin mutlaka bir sabahı var ( Mevlana)

offf angelimm seni böle üzgün görmek inan beni cok üzüyorr emin ol zaman herşeyin ilacıdır ve birgün yaraların gececektir yeter ki sen güçlü ol ben hep yanındayım her daim :)

teşekkür ederm cnm..mutlaka bi gün her şey geçer zamanla ama zamanın bnden alıp götrdklerni geri getrmk pek mümkü değil....güçlü olmak zorundayım cnm dedgn gbi çnkü blyrm ki benm güçszlüğm bazı insanları üzmüyor...... güçlü olmak zorundayım......teşekkr ederm desteğn için cnm:)

Geri