eksiğim...yarımım...

kelimlerim tükendi artık....

iir2ee8.jpg

1152218516342bz0.jpg

29817049gl5.jpg

bilmiyorsungx4.jpg

Son düzenleme:
ellerine sağlık bacııımm benimmm bi bakmışsın son gün ve gökhan karşında bacım o halini görmeyi çook isterdim bacım benimmmmm ağlama artık ne olur ya :uhu:

ellerine sağlık bacııımm benimmm bi bakmışsın son gün ve gökhan karşında bacım o halini görmeyi çook isterdim bacım benimmmmm ağlama artık ne olur ya :uhu:

nasıl iyi olayım bacımm nasıll offf gökhanım bronşit olmuşş ne yapayım şimdi cok kötüyüm yaa cok :((:)cry:

Son düzenleme:
oy kıyamam size ya bugün konuştunuz mu bitanem? az kaldı sabret. bekleee dönüşü vardır zor sürügünlerindeeeee

sevdiğim birtanem yolunu gözlüyorum gelişini ne olur cabuk gel cabuk gecsin günler dakikalar :( ama bana inat yavaş ilerliyor zaman cok yavaş bir gün daha bitti gelmene son 4 dün kaldı.....o kadar heyecanlıyım ki uyuyamıyorum kaç gecedir.....off....gelmene seviniyorum ama bir yandan da seni göremeyecegim ayları düşünüyorum :(
bugün usta birliğin belli oldu ömrüm adıyaman :(
ve bugün haberlerde adıyamanda şehit haberi verdi televizyon :(( korkuyorum cok......
allahım rabbim sen bana bagışla sevdiğimi sen gökhanını gamzesine bagışla ....

sevdiğim birtanem yolunu gözlüyorum gelişini ne olur cabuk gel cabuk gecsin günler dakikalar :( ama bana inat yavaş ilerliyor zaman cok yavaş bir gün daha bitti gelmene son 4 dün kaldı.....o kadar heyecanlıyım ki uyuyamıyorum kaç gecedir.....off....gelmene seviniyorum ama bir yandan da seni göremeyecegim ayları düşünüyorum :(
bugün usta birliğin belli oldu ömrüm adıyaman :(
ve bugün haberlerde adıyamanda şehit haberi verdi televizyon :(( korkuyorum cok......
allahım rabbim sen bana bagışla sevdiğimi sen gökhanını gamzesine bagışla ....

bacımmmmmmmm geçiyo bakkk işte son 3 günn hayırlı olsun bacım iyi düşün lütfenn :18: Allahım korusun güzel haberlerini bakliyorum bacım artık lütfenn:uhu:

Geri