Elile sabun alerji yapar mı yağlı cilde sahibim

E

Elilesabun

Forum Okuru
Elile sabun alerji yapar mı yağlı cilde sahibim

Elile sabun yağlı ciltler için melek kadınlar kulübü elile sabun nasıl kullanılır kullananlar forumda.​

Arkadaşlar benim cildim çok yağlı hatta o kadar aşırı yağlı ki ne kullansam fayda etmedi. Elile sabun yağlı ciltler için kullananlar var mı? Elile sabunu nereden temin edebilirim ve nasıl kullanmalıyım? Bir de cildim çok alerjik yani bu sabun bana alerji yapar mı korkuyorum açıkçası?

Merhabalar
Elile sabunu bir başka misafirimiz daha sormuştu. Elile sabun için yorumlar olumlu yönde ama alerjik durumunuz varsa doktora danışmadan kullanmayınız derim. Elile sabun gerekse jel formu başarılı ürünlerdir akne ve cilt sorunları üzerinde. Elile sabun cildinize uygun olduğu durumda kullandığınız zaman ise cildinizin nem dengesini korur. Aknelerle savasmada özel bir üründür. Ama yağlı ciltsiniz diye her yağlı cilde bu sabun iyi gelecek bir durum yok. Çok uygun fiyata trendyoldan temin edebilirsiniz. Elile sabun makyaj temizleme olarak da başarılı bir ürün olduğu söyleniyor yorumlarda. Doğal sabunlardan "şifa kaynağı doğal sabunlar ve faydaları nelerdir" mutlaka göz atın.

Geri