Elile yağlı ciltler için sabun kullananlar gerçekten iyi mi?

O

Obay.35

Forum Okuru
Elile yağlı ciltler için sabun kullananlar gerçekten iyi mi?

Elile sabun yağlı ciltler için kullananlar melek kadınlar kulübü elile yağlı ciltler için sabun forum'da.​

Yağlı bir cilde sahibim. Birkaç kisiden elile yağlı ciltler için sabun duydum çok iyi geliyormuş temizliyormus. Siz neler düşünüyorsunuz bu ürün hakkında. Elile sabun yağlı ciltler için kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum hanımlar. Gözenekleri filan kapatiyor mu nasıl olduğunu merak ettim.

Merhabalar
Elile yağlı ciltler için sabun konusu doğru tercih olabilir ama sadece temizlemek yetmez cildi. Cildi temizledikten sonra mutlaka tonikleme ve nemlendirici sürmeniz gerekir. Sadece sabun ile cildinizi temizlemek cildi kuru hale getirebilir. Yağlı cilde sahip olanlar oldukça memnun kalmış bu sabundan. Bu arada siyah noktalara tek başına direkt olarak etki etmediği de söyleniyor. Doktora da danışarak daha doğru bir karar vermiş olursunuz. Özellikle cildinizin yağlı ya da bir akneli cilde sahip iseniz kullandığınız ürünleri de ona göre doktor tavsiyesi ile tercih etmenizde fayda var. Elile sabunun kullananların yorumlarına göre çok hafif bir yapısı olduğu kokusu da ağır olmadığı söylenmiş. Aynı zamanda kullandığınızda bir ferahlık da hissediliyormus.

Yağlı cilde sahipseniz yaz da geldiğine göre bir bakım şart. Hemen aşağıdaki linkten "yağlı ciltlere özel yazlık cilt bakımı burada" inceleyerek yazlık bakim önerileri alabilirsiniz.

Geri