Elime boşaldı sonra vajinama soktum hamile kalır mıyım risk var mı ?

Hlmsrht

Yeni Üye
Üye
Elime boşaldı sonra vajinama soktum hamile kalır mıyım risk var mı ?
Geçenlerde eşimle ilişkiye girdik elime boşaldı elim kurudu ve unuttum vajina ma soktum sizce gebelik riski var mıdır

Selamlar hayatım,

Elin tam ne kadar süre kurudu şimdi onu bilemiyorum ama. Şöyle anlayacağın şekilde söyleyim sana. Hamilelik artık bu kadar kolay değil. Sürtünme ile gebelik riski yüzde üzerinden düşükte olsa olduğu halde insanlar artık beslenmeden vs vs nedenlerden hamile kalamıyorlarken, size böyle basit bir şeyden dolayı hamile kalırsınız desek yanlış olur. Yüksek bir ihtimal ile hamile kalmazsınız. Eğer ilişki yeni ise üzerinden 72 saat geçmediyse ertesi gün hapı kullanın.

Ama ben pek ihtimal vermiyorum.

Selamlar hayatım,

Elin tam ne kadar süre kurudu şimdi onu bilemiyorum ama. Şöyle anlayacağın şekilde söyleyim sana. Hamilelik artık bu kadar kolay değil. Sürtünme ile gebelik riski yüzde üzerinden düşükte olsa olduğu halde insanlar artık beslenmeden vs vs nedenlerden hamile kalamıyorlarken, size böyle basit bir şeyden dolayı hamile kalırsınız desek yanlış olur. Yüksek bir ihtimal ile hamile kalmazsınız. Eğer ilişki yeni ise üzerinden 72 saat geçmediyse ertesi gün hapı kullanın.

Ama ben pek ihtimal vermiyorum.
10 dk kadar kurudu

Yani dediğim gibi hayatım pek ihtimal vermiyor olsam da çok çok düşük olsa da canlı spermler vajinada ilgili bölüme ulaştı ise var hamilelik riski ama çok düşük zannetmiyorum.

Geri