Emzirmeyi bırakamıyorum

*BİRİCİK*

Üye
Üye
Emzirmeyi bırakamıyorum
Herkese iyi günler diliyorum 30 aylık kızım var hala ara ara da olsa emziriyorum özellikle gece uykularına dalması için emzik kullanmıştı bebekken bıraktı şimdi memeye sardı emzik veriyorum şimdi almıyor biraz uyku sorunumuz var,doktorumuza danıştık onun dediği birkaç yöntemi uyguladım fakat aşırı agresif oluyor şöyle anlatayım bir isteğini karşılamayalım hemen memeye vuruyor...Annelerimiz acı biber,tuz sür gibi şeyler söylüyor fakat ben pek razı değilim siz nasıl bir yönteme başvurduğunuzu bana yazarsanız :))

Emzirmeyi tiksindirerek ya da korkutarak kısacası şok yöntemlerle bırakmayı doğru bulmuyorum. Çocukların çoğu maksimum 2 yaşında emzirmeyi kendiliğinden bırakır. İkiniz de istediği sürece emzirmeye devam edin. Emzirme seansınin sayısını azaltarak ve bebeğinizin emme ile ilgili dikkatini dağıtarak sütten kesebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 4 yaş çok ciddi yaş dinen erkek bebeğe iki yaşından sonra müsaade yok düşünün ve bazen çocuklar ne yaparsan yap bırakmıyor şok edici olacağını sanmıyorum tiksinse ne olacak bidaha anne sütüne ihtiyacı yokki valla eskiler çok guzel buyutnusler bizleri ne şoktan anlamışlardır nede başka bisiden şimdi herkes çok pimprikli buna bende dahil

slm gögüslerimde ağrı var damarlaşmalar çok belirgin adetimden 2 gün geçti test yaptım silik çıktı hamile olabilirmiyim

Geri