En Son Hangi Parfümü Satın Aldınız Melekler?

• Konbuyu başlatan TİTAN
TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
parfüm markaları, en güzel parfüm, parfüm fiyatları

Sevgili melekler, güzel kokulardan, hoş esanslardan hoşlanmayan bayan var mıdır acaba? Bence yoktur. Ve de bu uğurda zaman zaman hatırı sayılır meblağları gözden bile çıkarabiliriz. :)

Şimdi sizden öğrenmek istediğim, en son hangi parfümü satın aldınız? Kaç para ödediniz? Sürekli kullandığınız parfümler hangileri?

Hadi parmaklarınız çalışsın :D:D

parfumler-jpg.15664 En Son Hangi Parfümü Satın Aldınız Melekler? Melekler Mekanı Forum

A

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
ben kendim aldığım en son nişanlıken avondan aldığım i parfümde şimdi para vermiyoum hahaha almanyda sağ olsunalr turist bacılar hediye getiriyorlar hahahah

çiçekçi kız

çiçekçi kız

Hamiş Melek
Üye
avon amor var bu ay çok kullanılan bir parfümdü. çok hoş bir kokusu var çok severek kullandım.20 yada 25 almıştım

çiçekçi kız

çiçekçi kız

Hamiş Melek
Üye
avon amor var bu ay çok kullanılan bir parfümdü. çok hoş bir kokusu var çok severek kullandım.20 yada 25 almıştım

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
En son aldığım parfümüm hediye :D:D Canım görümcem sağolsun, ben seviyorum diye kendine sipariş verirken mutlaka bana da sevdiğim parfümümden alıyor. Avon'dan Incandessence :D:D Mükemmel :D:D Sanırım fiyatı 67 TL..

A

Asena_Sule

Daimi Üye
Üye
offf titan ne allısın valla maşallah görümcenede :) öyle görümce bulunmz valla

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
aysen*' Alıntı:
senin yengeliginden gelir o cadi ol bak biey geliyomu
Aysen tabiki herşey karşılıklı ama görümcemin mayası güzel, huyu güzel. :) Biz 20 senedir bir kere kavga etmedik biliyor musun? Sinirlensek de alttan alırız birbirimizi, kardeş olsak bu kadar olur ancak :) Ya konu aldı başını gitti, ablamın kulakları çın çın hahaha

5

54Bilgeelif fidancı

Banned
en son Caudalie Fleur De Vigne Energizing Fragrance 50 ml Üzüm Çiçeği Aromalı Parfüm aldım halada onu kullanıyorum :D

mylife-17

mylife-17

Hamiş Melek
Lacoste edp pour femme 90ml. Eşimin hediyesi hala onu kullaniyorum. Bildiğim kadar fiyati 225 tl civarinda