Erkek arkadaşım ilişkide İçime boşalmadı hamile olabilir miyim

Sevgilimle ilişkiye girdik ama geri çekilip dışarı boşaldı yinede zevk suyu ile hamile kalabilirmişim hemen kalkıp idrarimi yaptım ve 7 8 saat sonra ertesi gün hapı ictim hamile kalma ihtimalim nedir? Adetim normalde düzensizdir ve zaten gecikmişti endişeleniyorum sizce ?

Sevgilimle ilişkiye girdik sayılamaz. sadece birleşme oldu ve 10 sn geçmeden ayrılıdk.Adeti 3 güng ecikti hamile olabilir mi?

Sevgilim boşalfıktan sonra sildik ıslak mendil ve peceteyle daha sonra kuruduğunu dusunerek elini genital bölgeye değdirince hamile kalınırmı?

merhaba arkadaşlar adetim bir ay gecikti fakat beş gebelik testi de negatif, zaten düzenli bir regl dönemim olmuyordu ama psikolojik olarak hamileyim diye korktuğum için belirtilerini yaşıyormuşum gibi geliyor. hamile miyim? Beş testi de reglin gecikmesinden sonra yaptım biri yedi gün sonra diğerleri 13 gün sonra ev sonuncuyu da 23 gün sonra niye de negatif ve eşim işime boşalmadı yine de çocuk istemiyoruz henüz

Bence endişelenecek bir durum yok ertesi gün gapı alarak olası düşük hamileliğin önüne geçmişsiniz

Merhabalar sevgilimle bir ilişki yaşadık ancak kısa sürdü tam olarak içeri girmedi ancak içeri girdi. Boşalma olmadı ama zevk suyu gelmiş olabilir. Adetime 6 gün vardı hamile olma ihtimalim var mıdır?

Merhabalar sevgilimle bir ilişki yaşadık ancak kısa sürdü tam olarak içeri girmedi ancak içeri girdi. Boşalma olmadı ama zevk suyu gelmiş olabilir. Adetime 6 gün vardı hamile olma ihtimalim var mıdır?
adetinizin geçmesini bekleyeceksiniz geçerse test yaparsınız şuan için bir şey söylemek güç

Geri