Erkekler ILK asklarini unuturlarmi...???

unutulmaz

Beraber oldugum erkek, sürekli ondan bahseder, ama hic birzaman ona olan askini itiraf edememis, ve bundan iki yila kadar sürekli telefonlasmislar, ve inanki bazen kendime cok aciyorum, cünkü sevgim icin neler neler yaptim, emek verdim, fedarkarlik yaptim ama birtürlü eski sevgilisinin önüne gecemedim. Onun hep dedigi, artik düsünmüyorum, önüme gelse bile benim icin bitmistir diyor ama bu beni tatmin bile edmiyor. Hep unutulmamis bir sevgilin hayalinde yasamak ta cok zor ve cok kötü bir duygu, sizce ne yapmalim.

bana göre erkek kız genelleme yapsak daha iyidir..öyle unutuluyor ki ilk aşk insan hiç farkında olmadan..bide bu unutma konusu insanın duygularına bağlı birşey..kimi insan unutur kimi insan da hayatına giren insanla birlikte hemen unutur geçmişini...önemli olan geçmişe sünger çekmektir..

heh ya şikerim herkez unutulmaz diyip duruyorr az kalsın aglayacktım yaa...
kesinlikle katılıyorum sana bidenem....

unutup unutmamak önemli değil ki...sonuçta gelmiş geçmiş bitmiş...ona hala aşık olacak hali yok...kadınlar da unutmaz erkeklerde...ilk olan herşey gibi ilk aşkta özeldir...

canımm bence unutulmaz ben evlendiğimin ertesi günü evimde eşimin eski sevgilisinin resmini buldum unuttum koca bir yalannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:küstüm:

Geri