EŞ Ya Da Çocuklara YÖnelİk Şİddet Ceza Yasasi

N

Nurrrrrrr

Yeni Üye
Üye
Ben 16 yaşındayım. Babam tarafından sürekli şiddete uğruyorum alkolik kendisi sadece bende değil annem ve 3 yaşında ki kardeşimde.

L

Lütfiye Şimşek

Yeni Üye
Üye
Merhaba ben 35 yaşında 4 çocuk annesiyle eşimin ailesi tarafından sürekli baskı ve şiddet görüyorum evime girip beni darp edilerek eşyalarını cöperim atılarak beni küçük düşürücü dedi kodu yayılarak bunun kanunda cezaî ne

1

1236998

Forum Okuru
Merhaba ben 35 yaşında 4 çocuk annesiyle eşimin ailesi tarafından sürekli baskı ve şiddet görüyorum evime girip beni darp edilerek eşyalarını cöperim atılarak beni küçük düşürücü dedi kodu yayılarak bunun kanunda cezaî ne
Kardeşim şiddet görüyorsan ve eşyaların gasp edildiyse karakola git şikayet et ve devletten koruma iste. Vereceğin ifade önemli kanunu yasayı cezayı sana karakolda anlatırlar

F

Fatmanur altinbas

Forum Okuru
Merhaba 14 yaşındayım bir kız cocuguyum annem dediğim kadın beni 10 yıldır dovuyor başkasına sinirleniyor beni dovuyor ozelbölgme tekme atıp eliyle burkuyor canım yansın diye hatta oklara kırdı sırtımda akrabaları bir çok. Kişi bana siddet altına sahit 1.sınıfa giden kardeşime odev yaptırırken kardeşim yapamadı diye geldi beni dövdü ve 1. Sınıf sorularını yapamadimi dönünce beynim durdu kulağım cinladi boğazimi sıktı bırakmadı zor nefes aldım cocuklumu yasatmiyor elimden alıyor intihar etmeyi denedim bir çok kez olmadı sevdiklerini için dayndim ama artk yeterr lutfen yardım edin allahım duy sesimi

E

Erin

Forum Okuru
Esimle tartistik biraz hırpaladı sikayetci oldum o esnada oglumada darp raporu alındı bir sure sona pisman oldum savciya gidip esimle baristimi soyleyip dilekce verdim ama oglum hakkında esime dava acildi sonuc ne olur esim ceza alırmı