Eşim Diyeti Bırakıyor Ne Yapmalıyım

geveze

Daimi Üye
Üye
Eşim Diyeti Bırakıyor Ne Yapmalıyım
kilo kilo kilo kurtulmanın bi yolu olmalı hadi bana yardım edin melekler eşim çok tatlı bi o kadar tonton:yahoo:ayyy sevesimm geliyo bölee sıkıp sıkıp:hihi:ama kilo vermesini istiyorum.diyete başlıyo fakat sadece başlıyo:)devamı yok yani kızlar.şuan 115 kilo boyu uzun olduğu için fazla göstermiyo ama bi 15 kilo verse çok mutlu olcam:yahoo:şimdi sizlerden yardımlarınızı istiyorum.onu nasıl ikna edebilirim,başladığı diyeti bırakmaması ve zayıflaması için.destek oluyorum ama nedense her rejime girdiğimizde ya annemler ya annelerinde yemeğe kaldığımızda işler değişiyo.bugünlük yesin yarın devam eder diyolar anneciklerim ama ahh ahh biz bozdukmu diyeti aynen devam ediyoz yemeğe.nasıl bi yol izlesem de onu bu yola devam ettirsem.yardımlarınızı bekliyomm meleklerimm

gevezecim işin zor ama eşinin kilo vermesini istiyorsan ona destek olmalısın
baktın diyet zro geliyor sende
kolay diyetle başla onu zorlama ama güzel yemeklerde yapmaa:D:D eminim verecektir sen destek olursan

hee bide diyetten sonrası varr ozamanda kilo almamak için bişeyler yapmalı diyetin yanısıraa sporda yapmalı bencee

Bu ülkede şişman kişileri zayıflatabilen bir bakan var ya sen niye düşünüyor sun ki . Ne yapacaksın söyleyim sana. Recep Akdağ Bakanımızdan iyimi bileceksin hem bak olay aynen şöyle.

İncik zayıflamayı diyeti bırakan kocanın karşısına geçip günde 500 kere Şişkooo Şişkooo diyeceksin. Haa korkma sana bişey olmayacak. Kocan o göbekle seni kovalarken o kadar rencide olmuş olacak ki, koşacak koşaçak peşinden ve seni yakalamaya çalışacak. Haa işte rencide olmuş kocacık bu sebepten dolayı yakalayamazsa bile seni rencide olacak ve kilo verecek. :D:D:D Sakın bana bakma sakın ! Sorunun var ise Recep Akdağ'a mail at banane :D:D

sağol cemoşum ama ben diyetine karışmıyorum bile canım kendi karar veriyo kendi bozuyo:)sporla beraber yemeği azaltınca veriyo cemoşum.bi kere fazla kaçırsa diyet bitiyo:(onun için diyet ne kadar zorsa, benim çirkin yemek yapmam o kadar imkansızhahaha zaten genelde bana atıyo suçu:)

Canım, 115 kiloda diyorsun ve 15 kilo vermesi kafi diyorsun. Bence 40 kilo vermeli, ama nasıl bende bilmiyorum:) Onu hırslandır, önce kendi hırslı olmalı, evde de diyet yemekleri yap ve yürüyüşe çıkın birlikte, hatta sende ben diyete başlıyorum de, karı koca diyeti var, istersen bak bir. Daha kolay zayıflar:) Sonuçlarını olumlu ya da olumsuz yaz bize:)

sadmin sabah mağmurluğundan pek anlamadım ama her ihtimale karşı recep akdağın email adresini alayım hahaha.ya benim kocişim bölee ağar şişman değil.çok hareketli kaçamam zaten yakalar.ne çabuk bıktınız benden genç yaşta gönderceniz öbür tarafa:)yok yok kıymaz kociş bana.bu taktik işe yaramaz yani sadmin:D:D

sağol rüyam ben 15 razıyım boyu var öle fazla durmuyo kilo ama 15 bile nasıl vercez bakalım:)hırslanıyo ama hırsı çabuk bitiyo.bi ara yürüyüşlerede gidiyoduk yürüyüşüde ben bıraktım.beraber diyet güzel fikir rüyam aslında.benim kilom normal ya ben çok zayıflarsam:)haberdar ederim canım inşallahh güzel haberler olur:)

Geri