Eskişehir de ingilizce kursu arıyorum yds için?

S

Sivriakil

Forum Okuru
Eskişehir de ingilizce kursu arıyorum yds için?

Eskişehir amerikan kültür ingilizce kursu fiyatları melek kadınlar kulübü Eskişehir Amerikan kültür ingilizce kursu forum'da.​

Arkadaşlar ben yüksek lisans yapmak istiyorum iyi bir ingilizce kursu arıyorum. Kütahya'da yaşıyorum ama Eskişehir'e çok yakınım. Eskişehir de bir ingilizce kursu var acaba oralı arkadaşlar ne kadar memnun YDS sınavında beni uçurur mu? İyi bir ingilizce kursuna ihtiyacım var gidiş geliş de sorun olmaz Kütahya dediğim gibi kaldığım yer Eskişehir e çok yakın arabam da var zaten. Kursun beni YDS ye iyi bir şekilde hazırlaması önemli şuan. Eskişehir Amerikan kültür ingilizce kursu hakkında bilgi istiyorum eğitim görenlerden?

Merhabalar
Hoş geldiniz öncelikle Allah kolaylık versin diliyorum dediğiniz kurs hakkında çok güzel puanlar verilmiş güzel yorumlar yapılmış gittiğiniz edecek bir kurs diye düşünüyorum Türk hocaların yanında yabancı hocalar da eğitim vermekteymiş. Tabii ki Eskişehir Amerikan kültür İngilizce kursu fiyatları konusunda bir şey söyleyemeyeceğim bunu bizzat giderek ya da arayarak sorabilirsiniz çünkü bir arkadaş 2019 yılında kayıt olmuş İngilizce bir Almanca kursu için 4635 lira istemişler şu anki ücretler biraz daha fazla olabilir bilginize. Yorumları okuduğumdan kursun eğitim açısından sıkıntı göremedim ama şu konuda sıkıntı var kursa ödeme yapılmadığı takdirde evinize icra gönderebilirler bu sıkıntı var birkaç kişinin yorumunda bunu gördüm ödeme yapılmadı ve bunun için evlerine icra geldiği söylenmiş ve bunun için bir uyarı ya da ödeme yapın diye bir mesaj da göndermemişler bunları iyice sormanız lazım bence. Ha eğitimi nasıl derseniz size akıcı bir şekilde İngilizceyi öğretebilmekteymiş ayrıca YDS sınavı içinde yeterli olacağını düşünüyorum. Eski bir konu ama faydası olacağını düşünüyorum. Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. "Yds soru dağılımı nasıldır".

Geri