Evde doğal antibiyotik nasıl hazırlanıyor işte cevabı kızlar

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Evde doğal antibiyotik nasıl hazırlanıyor işte cevabı kızlar

Ahmet Maranki Evde doğal antibiyotik yapımı

Değerli meleklerim sevgili anneler ve anne olmaya aday olan hanımlar. Hastalınmış soğuk almış bir kişiye hemen antibiyotik verilmesi asla ama asla önerilmez. Peki neden hiç düşündünüz mü ? Allah, öyle güzel bir şekilde dizayn etmiş ki vücutlarımızı. Doğal olarak alınan besinlerle birlikte kanın içindeki alyuvar akyuvarlar savaş açar zararlı etken maddelere. Yani bu virüs olur başka bir şey olur. Hemen başlar savaşmaya.

Sizler hemen öksüren ya da aksıran bademcikleri biraz şişmiş olan çocuklarınıza antibiyotik verir iseniz emin olun hata edersiniz. Belki o hastalığın tedavisi için gerekli gibi görünse de hemen verilmemesi büyük önem taşır kızlar.

Bunun yerine şimdi sizlerle birlikte evde doğal antibiyotik hazırlanmasını işleyeceğiz. Son derece etkili ve basit arkadaşlarım. Şu bitki bilimci iki kişiyi çok seviyorum bunlardan birisi Ahmet Maranki diğeri ise İbrahim Saraçoğlu ve Feridun Kunak sitemiz üzerinden zaman zaman onların yaptığı bitkisel karışımlara yer verip kendimiz de en azından ben de evde çocuklarım ya da kendim için kullanıyorum bazı karışımları.
Evde doğal antibiyotik tarifi.png

ÇOCUKLAR İÇİN EVDE DOĞAL ANTİBİYOTİK NASIL YAPILIYOR GEREKLİ MALZEMELER

1. Öncelikle kaynatılmış ve soğutulmuş mümkün ise iyi bir litre suyu cam kavanozda ılıtıyoruz.
  2. İçine daha öceden soyduğumuz bulabilirseniz taş köprü sarımsaığından bir baş atıyoruk tüm tüm.
  3. 1 adet soğanı küp küp doğruyorsunuz videoda gösteriyor.
  4. 1 gün sirkeli suda beklettiğiniz bir adet limonu ( ortadan bölünmüş atılmış bekletilmiş kızlar ) kabukları ile birlikte sarımsağın üstüne doğruyoruz.
  5. 1 parça zencefili keserek atıyoruz.
  6. 1 kaşık kadar bal ekliyoruz.
  7. Ağzını sıkı sıkı kapattığınız kavanozu 7 gün boyunca bekletiyoruz.
  8. Kavanozu karanlık çok sıcak olmayan oda ısısı bir yerde bekletmeniz doğru olacaktır.
7 günden sonra kavanozu güzel şekilde açıyorsunuz ve yemeklerden önce süzerek bir yemek kaşığı içiriyorsunuz. Ben sizler için DR FERİDUN KUNAK tarafından hazırlanan bir video da buldum ekliyorum kesinlikle kullanın kızlar hazırlanışını da gösteriyorlar.

Suyunu aldığınız bu ürünün raf ömrü buz dolabında bekletilmek suretiyle 7 gündür arkadaşlarım. En büyük etkiyi ilk yaptıktan sonra alırsınız zaman geçtik çe de etkisi azalır. Tamamen doğal da olsa bu tür karışımları kullanmadan doktorunuza sormanız isabetli olacaktır.

Geri