evlatlık kız çocuğu almak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I

isa

Forum Okuru
evlatlık kız çocuğu almak istiyorum
yaşım 45
eşimin yaşı da 44

15 yıl önce evlendik. çocuk için herşeyi denedik olmadı. artık karar verdik evlatlık almak istiyoruz. eşim öğretmen. ben özel sektörde bölüm şefliği yapıyorum. ailemizin tek eksiği bir çocuk. kız çocuğu almak isiyoruz. bebk olarak. Çocuk esirgemeden almaya kalktığıızda bize bir sürü prosüdür sunuyorlar. çevremizdeki arkadaşlar sizden çok iyi ana baba olur diyor. bu konuda yardımcı olmak isteyen, evlilik dışı çocuk bekleyen, ve bunu vermek isteyen, çocuksayısı fazla olucağı için bakmakta zorluk çekecek olan ve evlatlık vermek isteyen özellikle kız çocuğu almak isteriz.

şimdiden teşekkür ederim.

YASAL UYARI SİTEMİZ ÜZERİNDEN BEBEK VERMEK ALMAK YASAKTIR .UYMAYANLAR İLE İLGİLİ YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR.

Merhaba, size tavsiyem yasadışı evlat sahibi olmaya girişmeyin. Evet resmi prosödürlerde ki yaptırımlar zor olabilir fakat her biri gerek sizi gerekse evlatlık alacağınız çocuğun geleceğini garanti altına alıyor. Yasa dışı evlat sahibi olmaya kalkaranız ilerde çocuğu geri isteme, yada sürekli para talebi olabilir. Bu yüzden size önerimiz Ysal yollardan evlat edinmeye bakın, sevgiler..

çocuk esirgeme kurumların da sıcak bir aile ortamı bekleyen bir sürü bebek ve çocuk var yasal yollardan bu şekilde evlat edinmeniz en iyisi olacaktır.

yaşım 45
eşimin yaşı da 44

15 yıl önce evlendik. çocuk için herşeyi denedik olmadı. artık karar verdik evlatlık almak istiyoruz. eşim öğretmen. ben özel sektörde bölüm şefliği yapıyorum. ailemizin tek eksiği bir çocuk. kız çocuğu almak isiyoruz. bebk olarak. Çocuk esirgemeden almaya kalktığıızda bize bir sürü prosüdür sunuyorlar. çevremizdeki arkadaşlar sizden çok iyi ana baba olur diyor. bu konuda yardımcı olmak isteyen, evlilik dışı çocuk bekleyen, ve bunu vermek isteyen, çocuksayısı fazla olucağı için bakmakta zorluk çekecek olan ve evlatlık vermek isteyen özellikle kız çocuğu almak isteriz.

YASAL UYARI SİTEMİZ ÜZERİNDEN BEBEK VERMEK ALMAK YASAKTIR .UYMAYANLAR İLE İLGİLİ YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR.

bu ayın 29 una doğum yapıyorum kız çocuğu ilgilenirseniz eğer numaram bu 053422293**

Moderatör tarafında düzenlendi:
yaşım 45
eşimin yaşı da 44

Sevgili Murat durumunuzu anlamaya çalışıyorum fakat madem durumunuz ve kalacak yeriniz yok neden çocuk yapıyorsunuz abi ? Birde gelmiş buraya çocuğunuzu vermekten bahsederek onlarca mesaj atıyorsunuz. Tüm telefon numaralarınızın tamamım kaldırıldı ve silinerek editlendi. Yapmayın lütfen yapmayın. İlla bakamayacaksanız devlete verin çocuğunuzu. Burada yüzlerce insan anne olmayı bekliyor kimisi de olamıyor herkes bir uğraş igçinde, siz, bebeğinizi vermek istiyorsunuz. Yazık gerçekten çok yazık Allah'tan korkun biraz !

YUOK ARTIK YA BEBEGINI MI SATACAKSIN DA SANA ULASSIN ADMIN YA BUNLARI BURDA TUTMA LUTFEM SINIR BOZUYOR VALLA SUC DEIL MI BIDE RESMINI KOYMUS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri