fare deneyinin hayatınızı değiştiriceni düşünürmüydünüz

Canim nasilsin?Yazamadim sana uzun zamandir iyisindir umarim,kismet canim bakalim hayat ne gosterecek bize,oluruna biraktim biraz.Daha rahim filmi cektirmeye cesaretim yok.Belkide kotu bir sonuc olacak diye,simdilik doktorumu degistirecegim.Kismeste onunla konusup,karar verecegim,doktorum surekli bir hafta sonra tekrar gelin vs deyip duruyor,gittigimde de degisen birsey yok.Eger bu doktorda kesinlikle rahim filmi isterse cektirecegim.Sende uzme kendini kismetten oteye yol yok,kaderinde varsa yasarsin,yoksa da yapacak birsey yok.Allah gonlune gore versin.

Canim nasilsin?Yazamadim sana uzun zamandir iyisindir umarim,kismet canim bakalim hayat ne gosterecek bize,oluruna biraktim biraz.Daha rahim filmi cektirmeye cesaretim yok.Belkide kotu bir sonuc olacak diye,simdilik doktorumu degistirecegim.Kismeste onunla konusup,karar verecegim,doktorum surekli bir hafta sonra tekrar gelin vs deyip duruyor,gittigimde de degisen birsey yok.Eger bu doktorda kesinlikle rahim filmi isterse cektirecegim.Sende uzme kendini kismetten oteye yol yok,kaderinde varsa yasarsin,yoksa da yapacak birsey yok.Allah gonlune gore versin.

ya kızım sen delimisin çektir artık şu filmi onun sonucu görmeden başka tedavi uygulayamazlar ..ne var bu kadar korkucak anlamıyorum tüplerin tıkalı bile çıksa açılıyo artık açılmıycak gibiysede zaten tüp bebekle sonuç olırsın aaa kızıyorum artık çektir şunu artık...

Selam canim,bugun doktora gittim,bu daha iyi geldi,testleri bir tekrarlayalim dedi,asilama,o da olmazsa tup bebek yapalim diye konustuk bugun kan verdim.Yarin sonuclari alacagim.

Selam canim ,nasilsin,iyisindir umarim..Bu gun kan testinin sonucunu aldim iyiydi hersey simdi sirada digerleri var,kismet bakalim ne olacak.

Selam canim ,nasilsin,iyisindir umarim..Bu gun kan testinin sonucunu aldim iyiydi hersey simdi sirada digerleri var,kismet bakalim ne olacak.
ben bu arada pek girememiştim yazını yeni gördüm kusura bakma canım
ama tedeviye başlamana çok sevindim
git sakın ihmal etme ömür gidiyo farkında olmadan bak bana 30 olucam eylülde ama bekliyorum mecburen şansım git gide azalıyo bana da haber verdiğin için teşekkür ederim mutlaka yaz haber ver bana..

yaiın ,isterse 40 olsun rabbim ol deyince herşey olur sadece dua ve sabır lazım lamiyacım.unutma peygamberin hanımın bile 80 yaşındayken ve reglden kesildikten sonra yalnış hatıe-rlamıyosam hz ibrahim peygamberi verdi sakın umutları yitirmeyin bende dahil buna:Döptüm sizleri

yaiın ,isterse 40 olsun rabbim ol deyince herşey olur sadece dua ve sabır lazım lamiyacım.unutma peygamberin hanımın bile 80 yaşındayken ve reglden kesildikten sonra yalnış hatıe-rlamıyosam hz ibrahim peygamberi verdi sakın umutları yitirmeyin bende dahil buna:Döptüm sizleri
canım benim herzamanki gibi destekçimsin..​

Canim ya inanc herseyin basi,umudun oldugu surece mutlu oluyorsun,karamsarliga kapilma sakin.Bende karamsarliga kapilmiyorum.Hakkimizda hayirlisi olsun.

selam;
burayı çok özlemişim 15 gün çok uzun zaman değil ama olsun alışmışım iyce,
tedavi konusunda değişik bi durum yok ama morel olarak iyiyim çok şükür
GÖRELİM MEVLAM NE EYLER ;
NEYLERSE GÜZEL EYLER...!

Geri