Fuşya koltuk takımı örnekleri dekorasyon önerileri var mı?

C

CveK

Forum Okuru
Fuşya koltuk takımı örnekleri dekorasyon önerileri var mı?

Fuşya koltuk takımı melek kadınlar kulübü fuşya koltuk takımları forum'da.​

Arkadaşlar Nisan da nikahimiz var ama şu devirde nasıl evleneceğiz bilemiyorum ama bir şekilde ev kuracağız Allah yardım eder inşallah. Koltuk takımı bakıyoruz nişanlım ile. Ben fuşya istiyorum o daha sade istiyor krem kahve gibi bunun orta yolu yok mudur? Fuşya koltuk takımı da alsam çok sırıtır zaten nişanlımın da dediği benim de dediğim olsun orta yolu bulalım diyoruz.

images (11).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Fuşya renk çok hoştur aslında ev dekorasyonunda renk katıcı bir renkktir. Ama tüm koltuk takımının fuşya olması dediğiniz gibi dekorasyonu boğabilir ayrıca hem sizin hem nisanlinizin gönlü olması adına size birkaç model göndermek istiyorum. Fuşya koltuk takımı ile uyumlu olabilecek renkleri de görmüş olursunuz. Örneğin krem gri siyah renkler fuşya ile güzel bir kombin oluşturabilir.

images (10).jpeg

images (12).jpeg

images (13).jpeg

images (14).jpeg

Yukarıda fuşya ile kombine edilen renkler yer alıyor bu size belki fikir verebilir. Dilerseniz aşağıdaki linkten de "fuşya rengi koltuk modelleri ve takımları" konulu yazımızdan da örneklere ulaşabilirsiniz.

İlk başta eklediğin gri ile fuşya acayip güzel uymuş beğendim ellerine sağlık hayatım :)

Geri