gebe kalmak için neler yapıyoruz

Cevap: gebe kalmak için neler yapıyoruz

papatya2.jpg
PAPATYA: DÜZENLİ ADET GÖRMEYİ SAĞLAR. HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. GÜNDE İKİ- ÜÇ BARDAK İÇİLİR. BİR BARDAK SUYA 5 ADET PAPATYA UFALANIP 10-15 DAKİKA DEMLENİR.
REZERYAN: HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. HAMİLE KALMAYA YARDIMCI OLUR. ET, FASULYE, LAHANA GİBİ YİYECEKLERİN ÜZERİNE BİR KAHVE KAŞIĞI KONUR.
adacayi.gif
ADAÇAYI:
HORMON EKSİKLİĞİNİ GİDERİP HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. BİR BARDAK SICAK SUYA ÜÇ YAPRAK ADAÇAYI BEŞ DAKİKA DEMLENDİRİLİP İÇİLİR. KALBE DE İYİ GELİR. SIKÇA İÇİLDİĞİNDE TÜM BEDENİ GÜÇLENDİRİR. DÖLYATAĞI HASTALIĞI OLAN HANIMLARIN ARASIRA ADAÇAYI OTURMA BANYOSU YAPMALARI İYİ OLUR. OTURMA BANYOSU İÇİN; İKİ AVUÇ DOLUSU YAPRAK ADAÇAYI SOĞUK SUDA GECE BOYUNCA BEKLETİLİR. ERTESİ GÜN KAYNAMA NOKTASINA KADAR ISITILIP BANYO SUYUNA EKLENİR. BANYO SUYU BÖBREKLERİN ÜSTÜNE KADAR ÇIKMALIDIR

Evet melekler şimdi sizlere Döl yatağını güçlendirici bir kaç bilgi vermek istiyorum:)
Döl Yatağını Güçlendirici Bitkiler
AHUDUDU
  • Ahududu yaprakları gebelik süresince dölyatağı dokularını güçlendirir,
  • Döl yatağı kaslarının kasılmasını önler ve doğum sırasındadaki kanamaların
  • Belirli sınırları aşmasını önler. Bu etkilerden yararlanabilmek için tüm gebelik
  • Süresince düzenli biçimde içilmesi gerekir.

KULLANIM BİÇİMİ :
Yarım veya bir tatlı kaşığı dolusu ince kıyılmış yaprak, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar derecede suyla haşlanır, üstü kapalı olarak 10-15 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde en az 2-3 bardak içilebilir. Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

BÖĞÜRTLEN
Düşük olasılığına karşı döl yatağını güçlendirmek için, gebelik süresi boyunca günde 1-2 bardak böğürtlen yaprağı çayı içilebilir.

KULLANIM BİÇİMİ:
Bir tatlı kaşığı ince kıyılmış yaprak (veya bitki karışımı), orta boy bir su bardağı dolusu kaynar derecede sıcak suyla haşlanır, üstü kapalı olarak 10 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 2-4 bardak içilebilir. Bitkinin bilinen her hangi bir yan etkisi yoktur

kaynak:cocukistiyorum.com

CİNSEL GÜÇSÜZLÜK İÇİN
Badem, ilaç olarak cinsel güçsüzlüğe karşı kullanılır. Böyle durumlarda bir ay süreyle yemeklerden sonra yirmi adet tatlı badem yemek gerekir.

Enginar cinsel gücü arttırır, vücudu kuvvetlendirir.

Fındık, iktidarsızlığa iyi gelir.

Havuç, cinsel güçsüzlükten şikayet edenlere sıkça önerilen bir bitkidir.

İncir cinsel isteği arttırır. Bol miktarda yenilen incir iktidarsızlığa iyi gelir.

Karabiber iktidarsızlık ve cinsel hastalıkların tedavisinde kullanılır.

Kereviz iktidarsızlığa iyi gelir.

Maydanoz erkeklerde ve kadınlarda cinsel isteğ arttırır.

Salep kolay sindirilen ve cinsel gücü arttırıcı etkisi olan bir besindir.

Tere'nin cinsel istek arttırıcı etkisi vardır.

Vanilya erkeklerde ve kadınlarda cinsel isteksizliği yok eder.

Yeşil ceviz meyvelerinin kabukları kaynatılarak içildiğinde erkeklerde cinsel gücü arttırır.

Yulaf cinsel iktidarsızlık şikayetlerine etkilidir. Kış sabahları kaynatılıp lapa şeklinde yenebilir. İçine kuru yemiş ve bal katılarak besin değeri artırılır.

kaynak:cocukistiyorum.com

Çitosum gerçekten çok değerli ve insanların işine yarayacak bilgiler veriyorsun bu konuda teşekkür ediyorum canım

Kimse bebek konusunda lütfen umudunu kesip karamsar olmasın inanın zamanı geldiğinde Rabbim bir şekilde nasip edecektir .

Ben teşekkür ediyorum canım bilgilerimizi paylaşma ortamı sağladığınız için:kiss:Ben ümidimi kesmedim kesin doğuşu damadım edecem:D

İkiz demişti :tik:ikiz olursa biri doğuşa biri batuşa olsun ya erkek olursa ne olur onu bilemem:hhh:

Ya çitos valla çok alakasız bir zamanda alakasız bir bölümde aklıma geldi çatlarım söylemezsem çünkü şu an yine gülme krizim geldi:D:D:D

Hani senle çarşıda gezerken bir dükkanın camekanında birşey yazıyordu yaa:D ay anam off öldüm bittim mahfoldum :D:D:D anladın sen onu :D ne alaka deme valla kel alaka niye didin deme heçç valla Allah söyletti:D

hahahahaha:hhh:he anladım ben onu hatta geçen minübüsle önünden geçtik doritosa söyledim hadi be dedi adam şoktan çıkamadı:hhh:

Geri