Gebelik Kan Testi sonucum 1.20 hamilemiyim kızlar ?

Ahu99

Yeni Üye
Üye
Gebelik Kan Testi sonucum 1.20 hamilemiyim kızlar ?

Gebelik Kan Testi sonucum 1.20 hamilemiyim kızlar ?​

Merhaba kızlar ilişkiden 29 gün sonra kanda gebelik testi yaptım yani ilişkiden dört hafta sonra oluyor ve 1.20 çıktı sonucum. İlişkiden iki gün sonra ella kullanmıştım ve zaten ilişkiden 2 hafta sonra da reglimi oldum her zamanki şekilde ve sürede.Sadece ilk kez korunmazsız olduğu için biraz kafam takıldı. Eskiden kanda gebelik testi yaptırınca hep 0 lı değerler çıkardı 0.2 falan gibi bu kez 1.20 çıkınca merak ettim sizce kesin sonuç mudur yani sonradan artma durumu olur mu değerimin.İlişkiden 4 hafta sonraki sonuç böyle ama neden bu şekilde bir artma olmuş olabilir? Şimdiden çok teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Ahu aramıza hoş geldin hayatım.

Öncelikle 1.20 bhcg testi sonucuna göre yüzde yüz hamile değilsiniz. Bu sonuçtan hamilelik olmaz. 1.20 sonuç 5 ve üstünde olur ise hamilelik başlangıcı var denilebilir. Aşağıdaki başlıktan daha fazla bilgi alabilirsiniz. Beta hcg testi sonuçlarına göre kaç haftalık hamileyim dersen bu konu sana yardımcı olacaktır hayatım.

Selamlar Ahu aramıza hoş geldin hayatım.

Öncelikle 1.20 bhcg testi sonucuna göre yüzde yüz hamile değilsiniz. Bu sonuçtan hamilelik olmaz. 1.20 sonuç 5 ve üstünde olur ise hamilelik başlangıcı var denilebilir. Aşağıdaki başlıktan daha fazla bilgi alabilirsiniz. Beta hcg testi sonuçlarına göre kaç haftalık hamileyim dersen bu konu sana yardımcı olacaktır hayatım.

Öncelikle çok teşekkür ederim ☺️ Benim aslında asıl merak ettiğim şey mesela 0.1 de negatif 1.20 de negatif.Eskiden negatif olduğunda hep sıfırlı değer çıkarken şimdi neden 1.20 çıkmış olabilir.Hep yaptırdığım yerde yaptırdım.Yani ilişkiden 29 gün sonra yaptırdığım test kesin sonuç mudur yoksa bu 1.20 daha da yükselir mi

Geri