Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

kizlar nolur cevablayin.bugun adetimden 4gun gecti.test yapdim ikinci cizgi silik cikdi.genelde duzensiz adet oluyodum.ama 5aydi duzenli oluyorum.wimdi ne yapacagimi bilmiyorum.yinemi adetim duzensizlewdi.yoksa hamilemiyimmmm. lutfen cevaplayin((((

Ya bende aynisi adetime 5 gun var dün iki kere emin olmak icin test yaptim ama cok acik bugundr kan tahlili verdim negatif cikti lutfen banada yardimcı olun

Kizlar banada yardimci olun lütfen ben dün emin olmak icin 2 tane test yaptim ikiside silik cıkti ama gözüküyor bugun sevinçle gittim kan tahlili yaptirdim kan tahlilim negatif cikti ve daha adetime 5 gun var bana aciklayin lutfen

Merhaba plano testler hatalı sonuç verir ve hcg testinin yanılma payı yoktur.Siz testi gecikmeniz olmadan erken yapmışsınız.Gecikmeniz en az 3 günlük olunca testi tekrarlayın..

Arkadaslar merhaba
6 aydir bebek calismalarimiz var.pazar günü adetime 8 gun kala dayanamayip erken gebelik testi yaptım.cok silik 2.cizgi cikti.hemen kostum hcg yaptirdim.7 cikti.doktor biyokimyasal olarak gebesin ama henüz cok erken dedi.rahme tutunmayabilir ve kendiliginden sonlanabilir defi.adet tarihinin geçmesini bekle dedi.tabi ben yine dayanamadim ve dun gece tekrar test yaptim.2.cizgi daha da siliklesmisti sanki.acaba kaybettim mi :(

Geri