Gecmeyen Baş Ağrısı Yaşayanlar Beyin Tümörü Olabilir Mi ?

• Konbuyu başlatan gülşah mafan
  • Başlangıç tarihi
G

gülşah mafan

Forum Okuru
Gecmeyen Baş Ağrısı Yaşayanlar Beyin Tümörü Olabilir Mi ?
az evvel ciktim doktordan dengede yurumemi parmagini takip etmemi istemedi diz kapaklarima vurmadi sadece neyiniz var dedi 8 aydir basim agriyor siddeti azaldi ama ne yaparsam yapayim gecmiyor ve gunde 100 kere yer degistiriyor dedim agriyan yerleri gosterdim beyin timoru olabilir miyim dedim bu yasta boyle bisey beklemeyiz yarin gelin kan verin dedi 1 tup verecekmisim bende zaten toplam 1 tup kan var kansizim ben nasil 1 tup vereyim doktora hic guvenmedim yerinden bile kalkmadi icim hic rahat degil neyim var beyin timoru olabilir miyim?

baş ağrısı neden geçmez halsizlik tümör olabilirmi.jpg

Allah korusun eğer her baş ağrısı beyin tümörü olsa idi benimde olmam gerekiyordu. Boyun düzleşmesi psikolojik sıkıntılar aşırı stres aşırı yorgunluk hatta bazı kişilerde yağmur öncesi regl öncesi akşam yemeği öncesi sabahları bile oluyor. Ben sizin gibi düşünmüyorum umarım güzel bir sonuç çıkar ve tedaviniz olur. Allah korusun öyle şeyler lütfen söylemeyin ve aklınıza da köte şüyler getirmeyin. Biz kadınların malesef en büyük sıkıntılarından birisi geçmeyen baş ağrısı Doğal yolları denemeniz için araştırma yapacağım bulduklarımı buraya ekleyeceğim Geçmiş olsun. Rabbim şifa nasip etsin.

Seni muayene etmeden söylemiş beni muayene ettiği halde 15 sene önce söyle beyin tümörü kan kanseri yada guatrsın diye her dr inanma ve bi dr lada kalma nerde oturuyorsun bilmiyorum ama iyi bi nöroloji uzmanına git babama verilen ilacı diyemem herkes kullanamıyor ama bol oksijen al hiç bi şeyide problem yapma

Geri