Gonal F 450 flakon ihtiyacı olanlar

Halis.se

Yeni Üye
Üye
Gonal F 450 flakon ihtiyacı olanlar

Gonal F 450 flakon ilacı satanlar ben de hesaplı satıyorum

Tup bebek tedavisindeyim yumurtam oluşmuyor , doktorum tedavime başka ilaçlarla devam edecek ve havuz sistemi uygulayacak .
Süreç uzun ve çok maliyetli maalesef.
Elimde 4 kutu gonal f 450 lik flakon kaldı
Tanesini 550 den vermek istiyorum ben tanesini 1000 TL den almıştım .
Toplu alımda indirim yapabilirim .
Skt : 5/2022
Saklanma koşullarına uygun şekilde dolapta muhafaza ediliyor .
Gonal f yanında merionel isteyen olursa merionel 150 lik de mevcut .

İletişim : halis.se@hotmail.com

gonal f satıyorum.jpg
gonal f arıyorum.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Halise, hayatım öncelikle geçmiş olsun hayatım. Şimdi şöyle yapalım ilaçların resimlerini de ekleyebilirsen özellikle son kullanma tarihlerini gösterir resimleri daha ciddi olduğun ortaya çıkacaktır. Bu alışverişten doğacak zararlardan bizler sorumlu değiliz hanımlar karşılıklı güven meselesi bu. Karar sizlerin tabiki.

Selamlar Halise, hayatım öncelikle geçmiş olsun hayatım. Şimdi şöyle yapalım ilaçların resimlerini de ekleyebilirsen özellikle son kullanma tarihlerini gösterir resimleri daha ciddi olduğun ortaya çıkacaktır. Bu alışverişten doğacak zararlardan bizler sorumlu değiliz hanımlar karşılıklı güven meselesi bu. Karar sizlerin tabiki.
Çok teşekkür ederim
Msji güncelleme yapamadım ,yeni msj ile iletişim ve resim eklyebildim. En başta resim eklemeye çalıştım ama tecrübesiz olduğum için ekleyememistim.
İstanbul'da elden teslim edebileceğim kişiler önceliğim olacak

Tamamdır bu kadar da yeter sıkıntı değil madem İstanbul'dasınız size mail yolu ile ulaşanlardan ciddi olanlarla görüşürsünüz. Sevgiler. Umarım satarsınız, umarım gerçekten ihtiyacı olan bir kadına yarar. Sevgiler hayatım.

Geri