Gonal f 450 GonaPeptyl Cetrotide Ovitrelle satıyorum Tüp Bebek ilaçları

Hrnbtl

Yeni Üye
Üye
Gonal f 450 GonaPeptyl Cetrotide Ovitrelle satıyorum Tüp Bebek ilaçları
Merhabalar. Tüp bebek tedavisinden ihtiyacımız kalmayan ilaçları satıyorum. 15 temmuz 2023 tarihinde alınmıştır. Alındığı günden beri doktorumuzun tavsiye ettiği şekilde ilaçlar buzdolabının sebzelik kısmından hiç çıkarılmamıştır. Uygun fiyatla verilecektir. İlgilenen mail atabilir: 2ekim2011@gmail.com
İlaçlar şunlardır:
2 adet Gonal f 450
4 adet Gonapeptyl 0.1
1 adet Cetrotide 250 mcg
2 adet Ovitrelle 250 mcg

Hayatım bahse konu olan sattığınız ilaçlar için mail adresinizi vermişsiniz ama lütfen ilgili ilaçların sizin tarafınızdan çekilmiş özellikle son kullanım tarihlerini gösterir resimleri eklemeniz daha yerinde olacaktır diye düşünüyoruz.

Saygılar.
2 adet Gonal f 450 satan kadınlar
4 adet Gonapeptyl 0.1 satan kişiler
1 adet Cetrotide 250 mcg satıyorum
2 adet Ovitrelle 250 mcg satılık

Hayatım bahse konu olan sattığınız ilaçlar için mail adresinizi vermişsiniz ama lütfen ilgili ilaçların sizin tarafınızdan çekilmiş özellikle son kullanım tarihlerini gösterir resimleri eklemeniz daha yerinde olacaktır diye düşünüyoruz.

Saygılar.
2 adet Gonal f 450 satan kadınlar
4 adet Gonapeptyl 0.1 satan kişiler
1 adet Cetrotide 250 mcg satıyorum
2 adet Ovitrelle 250 mcg satılık
Merhabalar. Son kullanım tarihi 2025 e kadar devam ediyor.
Gonal f 450 leri verdim birisine diğer ilaçlar duruyor. İlk yazdığım mesajı güncelleyemedim.

Merhaba, elimde 4 kutu gonalf 900uı (25.04.2025 tarihli) var. alındığından beri buzdolabındadır. tüm şehirlere otobüs ile soğuk zinciri bozulmadan gönderilir. ilgilenenler ulaşabilir.

Geri