Hamile kalmanın formülünü buldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Arkadaşım hangi birini yazim sayfaya konu tekrarı olmasın arkadaşlar yararlansın diye bıraktım linki amaç yardımcı olmak :)kolay gelsin..

Hamıle kalamıyorum

Merhaba arkadaslar ben 5 yildir evliyim ama son 3 yildir bebek için çabaliyoruz iki defa dûsük yaptim :( polikistik over sendromum var benimde onun haricinde butun sonuçlarim temiz ,kaç doktor degisitirdim sonunda asilamaya geçecegim umudum kalmadi ama istanbulda tanidigim çok iyi bir doktor var eger durumunuz varsa ona gidin ismi Dk yucel karaman belki derdinize derman olur bir çok tanidigim onun sayesinde hamile kaldi , hem benim son 2 aydir adetimden once kanamam oluyor moralim iyice bozuldu ne yapacagimi bilmiyorum hamile bayanlari gorunce agliyorum tutamiyorum artik kendimi allahim bize yardim et ...

amin canım ben de senin gibiyim ama allahtan umut kesilmez bence aşılamadan önce bal tarçın çörek otu karışımını de öle aşılama yaptır yumurtalarına iyi gelecektir

bu kürler bence bahane bunlara inanıp ilişki yaşıyorsunuz şans eseri tutuyo sonra kürlerin bizi hamile bıraktığına inanıyoruz ama inananlar tabiki denesinler sonuçta bir umut kapısı ama bence en büyük olay doğru yaşamak ve doğru şekilde ilişkiye girmek...
öncelikle ben yumurtalama gününe inanıyorum çünkü yumurtlama gününde yumurtalıklar okadar alıcı ve yutucuki hemen hamile kalabiliyo insan... ben 17 ocakta enson adetimi gördüm yumurtlama günüm 26 sı ile 31 i arasında idi ve sürekli olarak ilişşkiye girdim eşimle daha yeni evliyim ve ilk denememizdi. istediğim içinde akşamları yatmada önce türk kahvesi şekersiz:D eşime içirdim ve ölece yattık sabah kalktığımızda ilişkiye girdik çünkü sabah spermin gücüde fazla oluyo sayısıda daha soonra ilişki bittikten sonra belimin altına 2 tane yastık koydum biraz yukarda olsun diye çünkü ben okulöncesi öğretmeniyim ve ünide öle bir cd izletmiştilerki bize spermin yolculuğu yumurtaya ulaşasaya kadarr düşünün dünyadan uzaya çıkmak gibi uzun ve yorucuymuş. bende spermlere yardım için belimin altına yastık koydum. ama buaraya dikkat 1saat boyunca kalkmak yok ... ölece yatın uyuyun hatta:D ben öle yaptım spermlerin dışarıya akmasına izin vermeyin ... daha sonra kalkın 1 saat geçtikten sonra duş alcaksınızya hemen almayın bekleyin biraz ve duş esnasında vajinanızı yıkamayın üstünden su aksın gitsin bukadar. kendimden örnek vermek istiyorumm 7 şubatta 2 damla kanım geldi meğersem bu yerleşme kanıymış bundanda haberim vardı ve kuşkulanmadım hamileliğe yordum. bu sırada belimde sanki bir bıcak beni rahatsız ediyorudu kasıklarım ağrıyordu çok hafif bir şekilde sanki gazım var ve karnımı içime çekemiyormuşum gibi bir histi bu. bu sırada 1 haftadır beyaz akıntım olmaya başladı düşünün yani pedimde akıntım var ama bu akıntı beyazımsı ve sulu gibi hatta adet günümde bu akıntıyı hissedince çok korktum adet oldum diye ama olmadım çok şükür 14 şubat adet günümdü ve ben dAYAnamadım gittim hemen test aldım ve yaptım sabah idrarımla bekletilmiş idrarla tabii.... baktım sonuç pozitif hemen randevu aldım doktoruma 16 sında yani yarın ilk görüşmem var bebeğimle bakalım inş ordadır ve sağlıklıdır. int. hesabına göre bebeğim 4hafta 3 günlük:D hanımlar eğer tıbbı bir sorununuz yok ise ve eğer çok istiyorsanız dediklerimi uygulayın ne olur mutlaka işine yarayan olucaktır....

bilgilerin için ssağol canım inşallah drdan sonra yine bizlere msj yazarsın canım

merhaba arkadaslar bende bir yıl önce dış gebelık gecırdım rahim filmi falan cehtirdim teh tüpüm hasarlı oldugu ortaya cıktı sımdı doktorum klomen dıye ılac verdı bakalım ne olucak herseyin hayırlısı rabbim tüm isteyenlerın kucagını boş bırakmasın inşallah

inşallah canım hepsi olacak dualarımızla ve inancımızla

bilgilerin için ssağol canım inşallah drdan sonra yine bizlere msj yazarsın canım

keşke doktora gitmez olaydımm :( :( :( şuanda okadar kötü durumdayımki arkadaşlarr anlatamam 5 haftalık hamileyim ama tüplerimde kis varmış ve bebeğimi etkileyecekmiş 3. ayımda düşük yapabilirmişim yapmasam bile bebeğim sorunlu doğarmış bende kasık ağrısı çok fazla idi meğersem bundan imiş siz siz olun doktorla görüşmelerinizi ertelemeyin ben hep ertelemiştimm şimdi ilaç kullanıyorumm bebeğimin hayatını sonlandırıcam bu çok zor bi durum muşş allah yaşayanlara ve bana sabır versin yazarken bile ağlamaklıyım bebğim orda ama gelişemiyo ve ben hapla onun hayatını sonlandırıcam 12 haftalıktan küçük olduğu için ilaç tedavisi görücem adet görücekmişim 3 gün içinde ve doktor parça görebilirsin sakın endişelenme dedi en azından ümütliyimki çocuğun olmaz demedi sadece 3 aylık süreç tedavi görücem daha sonra normal yollarla sağlıklı bir gebelik yaşayabilicemm inşş :( :( ama bu durum çok zormuşş....

bende anne olmak istiyorum

arkadaşalr bende hamile kalmak istiyorum 2.5 yıllık evliyiz ilk günden beri korunmadık gitmediğimiz dr kalmadı ama hala kalamadım dr hiç bir sorun yok diyo eşimede banada ama ozaman niye olmuyo anlamadım bu ay ilk defa ovulasyon testi uyguladım ve yumurtamın çatladığını hissettim adetim herşeyim normal ama artık bıktım benden sonra evlenen ark bile çocuğu oldu inş bu ay kalmışımdır

keşke doktora gitmez olaydımm :( :( :( şuanda okadar kötü durumdayımki arkadaşlarr anlatamam 5 haftalık hamileyim ama tüplerimde kis varmış ve bebeğimi etkileyecekmiş 3. ayımda düşük yapabilirmişim yapmasam bile bebeğim sorunlu doğarmış bende kasık ağrısı çok fazla idi meğersem bundan imiş siz siz olun doktorla görüşmelerinizi ertelemeyin ben hep ertelemiştimm şimdi ilaç kullanıyorumm bebeğimin hayatını sonlandırıcam bu çok zor bi durum muşş allah yaşayanlara ve bana sabır versin yazarken bile ağlamaklıyım bebğim orda ama gelişemiyo ve ben hapla onun hayatını sonlandırıcam 12 haftalıktan küçük olduğu için ilaç tedavisi görücem adet görücekmişim 3 gün içinde ve doktor parça görebilirsin sakın endişelenme dedi en azından ümütliyimki çocuğun olmaz demedi sadec 3 aylık süreç tedavi görücem daha sonra normal yollarla sağlıklı bir gebelik yaşayabilicemm inşş :( :( ama bu durum çok zormuşş....
morelini bozma canım vardır bundada bi hikmet de ve allaha sığın inşallah ikincisinde harını göereceksin allaha emanet ol tatlım

Kızlar bende de polikistik over çıktı malesef... Yumurtalarım normalden nerdeyse iki katına büyük çıktı... şimdilik glukophage diye bi ilaç kullanıyorum... 2 ay sonra kontrol üm var... Adet düzensizliği sorunu oluyor ve yumurtlama günümü tespit etmem zorlaşıyor. Bu yüzden bu ay ovülasyon testi adlım ama henüz adetim bile gelemedi 10gün gecikti. Hamile falan da değilim heee kan testi yaptırdım 4 gün önce negatif çıktı

Kızlar bende de polikistik over çıktı malesef... Yumurtalarım normalden nerdeyse iki katına büyük çıktı... şimdilik glukophage diye bi ilaç kullanıyorum... 2 ay sonra kontrol üm var... Adet düzensizliği sorunu oluyor ve yumurtlama günümü tespit etmem zorlaşıyor. Bu yüzden bu ay ovülasyon testi adlım ama henüz adetim bile gelemedi 10gün gecikti. Hamile falan da değilim heee kan testi yaptırdım 4 gün önce negatif çıktı
mrb canım benimde adetler geçikiyo hemde 1 ay falan gelmiyo bazen ikinci ayda geliyo .kistte var ne olacak bilmiyorum şuanda adetim bir buçuk ay geçikti kan testi oldum bişi çıkmadı

Geri