Hamile olma ihtimalim var mi?

S

Sude1996

Forum Okuru
Hamile olma ihtimalim var mi?
8 mayısda sevgilim ile anal ilişkiye girdik. Prezervatif kullandık. Prezervatif varken vaginama da sürtttü bosalma olmadan. Boşalacağı zaman prezervatif i çıkardı ve ben elimle boşalttim. Sonra direk elimi yıkadım sabunla. Daha sonrada vaginami yıkadım. 30 mayısda ise regl gördüm. Bu ay ise reglim 1 hafta gecıktı. Ve bu ay hiç birlikte olmadık. 2 kez test yaptım negatif çıktı. Birisi bekledıkten 2 saat sonra hafif bir ikinci çizgi çıktı. Bu pozitif olduğunu bu gösterir yoksa beklediği için yanlış midir? Hala regl olmadım

Selamlar Sude, Hayatım bu şekilde hamile kalma ihtimalin sıfır. Zaten regl görmüşsün test yapmışsın ve negatif çıkmış kesinlikle hamile değilsin. Bak şimdi bu gebelik testini yaptığında ilk 5 dakikada görmen lazım ikinci çizgiyi silik olarak. Sen beklemişsindir. Mümkün değil hamile değilsin takma kafana böyle hamile kalma ihtimalin malesef yok. Rahat ol. Gebelik testlerini yaptığında ilk 5 dakikada çıkan sonuç ne ise o doğrudur. Bekledikten sonra tüm testlerde ikinci çizgi silik çıkar bilgin olsun.

Geri