Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

Merhaba henüz gecikmeniz yok.Beklenen menste en az 3 günlük gecikmeniz olursa test yapıp gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz..

BEYZA HANIM BENİMDE ADETİME 4 GÜN VAR AMA YEMEK KOKULARINI DUYUNCA MİDEM BULANIYOR SABAHLARIDA KUSUYORUM BU SABAH ÇAMAŞIRIMDA PEMBEMSİ LEKE GÖRDÜM BUNUN NEDENİ NEDİR ACABA TEŞEKKÜR EDERİM

Merhaba soruma cevap alamadim cevap verirseniz sevinirim. iliski sadece 10 subatta oldu adet gecikmesinin oldugu gun yani 15 gun sonra ve gecikmenin 6. Gunu yani 20 gun sonra yapilan kan testleri negatif hamilelik olsaydi gec dollenme bile olsa cikardi dimi

Merhaba her bayan aynı belirtileri yaşayacak diye bir durum yok..Gebelik emarelerinden biri akıntıdır lakin her bayanda bu durum gözlenmemektedir..

merhaba daha önce de yazmıstım. normalde her ayın 7sinde adet olurdum ama olmadım yani 2 gün gecikti. il defa gögüs uclarım çok acıyor. sadece uç kısımları bide sürekli uykum geliyor. aksam cok erken yatıyorum sabah kalkamıyorum iş yerinde de surekli uykum geliyor. ve kahvaltıdan 2 saat sonra acıkıyorum. sürekli canım bişeyler istiyor. sizce test yapmalımıyım ya da beklemelimiyim. bişey yediğimde de midem ekşiyor. ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

MERHABA 2 GÜN ÖNCE YAZMIŞTIM VE HALA ADET OLMADIM. bugun test yapsam çıkarmı çok merak ediyorum lütfen yardımcı olun.

Geri