arkadaşlar acil cevap bekliyorum dün test yaptım çook hafif çizgi dayanamadım bugün tekrar yaptım yine ikinici açık ren çizgi var ama arada üçüncü ve yukarıya doğru eğik bir çizgi var. acilen yorumlarınızı bekliyorum. lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeen.

ama erkek arkadaşın bu konuda sana haksızlık yapmıyormu. hem bebeği doğurmanı çok istiyor hem de evlenmek istemiyor. sen nasıl bu durumun üstesinden geleceksin. dualarım seninle rabbim yardımcın olsun

teşekkür ederim.biz anlaşamıyoruz diyerek evlenmeyeceğini söyledi.bi taraftanda aldırmamı kesinlikle istemedi.hakzılık olduğunu biliyorum.allah yardımcım olsun.tek düşündüğüm yarın bi gün çocuğum kalkıpta benim adıma neden böyle bir karar verdiniz demesi.onu normal bir aile ortamında dünyaya getirmeyi çok isterdim.o yüzden hepiniz çok şanslısınız aslında.tekrar diyorum hakkımızda hayırlısı

Canım bak testın uzerındede yazılmıs acık kırmızıda hamılelık var demekmıs.Ola bilsın hcg hormonun kandan idrara keçmemiş.İlk kanda bellı oluyor.InşeALLAh hamissın.Bende cok istiyorum nısanı bekliyorum bakalım.Canım dualarım senınle

inşallah ALLAH hepimizin gönlüne göre verir.bende anne olmayı çok istiyorum.umarım bu ay gercek olur hayırlısıyla.ALLAH yardımcımız olsun melekler...

merhaba ben 5 martta nişanlımla birlikte oldum yanlışlık ile preverzatif yırtılmıştı sonra ben ayın en erken 15 inde adet olmam gerekirken 10da oldum ve 4-5 gün sürdü sonra çok sıklıkla baş dönmeleri miğde bulanması kokulara tahammülsüzlük.aşerme sık idrar kabızlık karnımda şişkinlik miğde yanmalarım oluyor artı göğüslerim genişledi gibi kullandığım südyenleri taktığımda alttan çıkıyor.bi kaç gündürde sağ tarafımda ağrı var sırtıma vuran ama benim en önemli sorum bende çikolata kisti var sizce hamilemiyim .

muticim insallah hamilesindir. uzun suresir formun bu bolumde degildim.. okurken ogrendim bebeginin dustugunu cooook ama coooook gecmis olsun.. kan uyusmazligi benim ve esim arasindada varve anti d asisi yapiyorlar ben o igneden 2 veya tam olarakhatirlayamiyorum ama 3 kere falan yaptilar.. cunki ben 0 negatiftim esimde 0 pozitif birde akrabalik durumuda var ama allahima binlerce sukurler olsun 2 yasinda bir oglum var ve cok saglikli emin ol o igneden sonra bir problem olmayacak.. insallah hamilesindir.. aklina takilan bir soru olursa cekinmeden sorabilirsin canim..

canım benim çok teşekkür ederim aklımda sürekli bidaha olur mu korkusu var benim cahillime geldi öğrenemedim kan uyuşmazlığıı ama senin bebeklerin iğneden sonra oldu dimi dha önce den benim gibi düşük
falan yaşamışmıydın

canım benim çok teşekkür ederim aklımda sürekli bidaha olur mu korkusu var benim cahillime geldi öğrenemedim kan uyuşmazlığıı ama senin bebeklerin iğneden sonra oldu dimi dha önce den benim gibi düşük
falan yaşamışmıydın

canim hamilelikten once biz zaten evlenmeden once lkan testi istediler ve sonucta bize kan uyusmazligi oldugunu soyledir. ama biz bunu zaten biliyorduk hatta memur ustune basa basa soyledi bak kan uyusmazligi var falan diye hani guya bizi evlendirmekten vazgecirecek ya heheh :D bizde evet biliyoruz sen isi yap hanfendi dedik ondan sonra evlendik ama 2 sene bebek dusunmedik. sonra bebege karar verdikten sonra ben ayni senin gibi ilk denememde tuttu. ve birde kan testi icin aile dr'a gittik. oradada kesinlesince dr'a soyledik kan uyusmazligi oldugunu sonra hamileligim boyunca 2 vaya 3 tane anti d ignesi yaptilar bana ama bilmiyorum tr'de nasil oluyor bu kac tane yapiyorlar bilemiyorum. ve tam gununden bir gun once dogdu oglum vede cok saglikliydi. 3kilo600 gr 57cm dogdu.

insallah darisi basina ama bundan sonra daha dikkatli ol deyim canim aman ha aman kontrolleri falan ihmal etme ne oldu test yaptiracaktin gittin mi ?

merhaba ben 5 martta nişanlımla birlikte oldum yanlışlık ile preverzatif yırtılmıştı sonra ben ayın en erken 15 inde adet olmam gerekirken 10da oldum ve 4-5 gün sürdü sonra çok sıklıkla baş dönmeleri miğde bulanması kokulara tahammülsüzlük.aşerme sık idrar kabızlık karnımda şişkinlik miğde yanmalarım oluyor artı göğüslerim genişledi gibi kullandığım südyenleri taktığımda alttan çıkıyor.bi kaç gündürde sağ tarafımda ağrı var sırtıma vuran ama benim en önemli sorum bende çikolata kisti var sizce hamilemiyim .

Geri