Hamileyim Anneyim Soru Sor

kızlar benim adetim 3 gün geçti kan esti negatif.kan testinde negatif olup hamle çıkan varmı

bugün doktora gittim 5.5 haftalık hamile olduğumu söyledi keseyi gördük ama sadece kese bana herkes 5 haftalıkken bebeğin kalp atışlarını duyabilceğimi söylüyodu doktor bana 2 hafta sonra gel kalp atışlarını öyle duyarız dedi 2 hafta sonra bebek 7 haftalık olcak nerdeyse bütün organları oluşmaya başlıycak ben anlayamadım çoğu yerde okudum boş hamilelikte olabiliyo yazıyo sizin başınıza böle bi durum geldimi bilgilendirirseniz sevinirim of ben 2 hafta nasıl bekliycem yaa :(

bugün doktora gittim 5.5 haftalık hamile olduğumu söyledi keseyi gördük ama sadece kese bana herkes 5 haftalıkken bebeğin kalp atışlarını duyabilceğimi söylüyodu doktor bana 2 hafta sonra gel kalp atışlarını öyle duyarız dedi 2 hafta sonra bebek 7 haftalık olcak nerdeyse bütün organları oluşmaya başlıycak ben anlayamadım çoğu yerde okudum boş hamilelikte olabiliyo yazıyo sizin başınıza böle bi durum geldimi bilgilendirirseniz sevinirim of ben 2 hafta nasıl bekliycem yaa :(
Merhaba canım aklına kötü şeyler getirme... açıkcası erkenden kalp atışlarını dinlemek için alttan ultroson gerekli normaldirkii kalp atışlarını henüz 5 haftalıkken görememek .. hiç canını sıkma hamileliğin tadını cıkart Rabbime sığın.. 2 hafta sonra duyarsın inşallah bebeğinin kalp atışlarını...

ahhh inş. öyledir canım Saolasın azda olsa içim rahatladı vallahi içim içimiyo yiyo sabahtan beri :(
Rahat ol canım sen stresss yaparsan bebişte etkilenir... Hayatta kaç kere hamile kalınıyor canım; tadını cıkart.... Sen ne kadar rahat olursan bebeğinde sana o kadar bağlanır.... Aklına hep iyi şeyler getir... Doktor başta benimkinide duymadı sadece keseyi gördü allttan bakalımmı dedi daha erken teşhis oluyor dedi ama ben beklemeyi tercih ettim.. Hamileliğin tekrar hayırlı olsun...

Arkadaşım hiç canını sıkma, benimde okuduğum yazılarda 5 haftalıkken kalp atışlarını görebilirsiniz vs yazıyordu hep, fakat bana kalp atışlarını görmek 7. haftada nasip oldu. Ve inan bana o küçücük kalbin hareketini görmek müthiş bir duygudu :) Şu an 14 haftalık hamileyim, darısı başına inşallah :) Allah sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza alıp büyütmek nasip etsin..

maşallahh sizee angeelll maşallah rabbim nazardan korusunn
Canım gün gelecek bizlerde sizlerin heycanına ortak olacagız... İnan ki Rabbim büyüktür sevdiği kullarını üzmez ama sadece zaman var... Bir zamanlar bende böle hamişleri takip eder günlerini sayardım rabbbim kısmet edince benimde oldu.. Darısı tüm isteyenlere içindede sana canım....

Biz kızımla 22hafta 3günlük olduk.... Maşallah !!!!
Bakıyorum zaman nasılda çabuk geçiyor....
10 sonra şeker yüklememiz var... En son kızımı gördüğümde 28cm olmuş.... ;)))

Allah nazardan saklasın :)) Benim bebişim daha 10-12 cm fa**** bu da demek oluyor ki ben senin dönemine ulaştığımda 2 katından fazla gelişme kaydetmiş olacak. Ne kadar çabuk büyüyorlar maşallah :) Umarım şeker yüklemenizinde sonucu güzel gelir.. :)

Geri