Hamileyim Anneyim Soru Sor

kızlar ya dogum yaklastıkca benı heyecan basıo ya nasıl olcak sancım ne zaman gelcek nasıl hastaneye gıtcem cok merak edıorum salı gunu hastaneye gıtcem bakalım bızım cadı ne kadar oldu.sanırım artık bu kontrolden sonra her hafta gıderım cunku 27.haftasını dolduruo
allahım herkese hayırlı evlat hayırlı dogumlar nasıp etsın..............aaaammmmmmmmmmmmiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn:esra::baby::baby::baby:

37. haftasını dolduruyo diye düzeltelimmi canım bu arada seni çok iyi anlıyorum aynı durum bendede var heyecan gece uykusuzlukları düşünce korku hepsinden biraz karışık bende yaşıyorum ben doktoruma normal doğum yapmak istemediğimi söledim sezeryan için 21 ağustos o zmn dedi çok korkuyorum ama ya bakalım bizim afacan daha önce gelmeye kalkmazsa tabii bi hafta sonra gidicem kesin gün alıcam odamı ayarlıtıcam çok az kaldı çokkkk dua edin kızlar bizlere hayırlsııyla kurtulalaım

artık saymaktan sıkıldık ya hayırlısıyla bı dogsaydı artık ruyalarıma gırıo kucagıma alıorum opup kokluorum hayırlısıyla sag saglım bı alaydık kucagımıza:emzirme:

geçen yıl kız kardeşim doğum yaptı, o da son haftalarda her gece dogurup sabah ruya oldugunu anlayıp bozuluyordu, sezeryanden çıktıktan sonra gene rüya sanmış başlamış ağlamaya bu da mı rüyaydı diyerek :) allah kolaylık versin,
ben daha hafta sayma asamasındayım 11. haftamda, nasıl geçecek zaman bilmiyorum :)

geçen yıl kız kardeşim doğum yaptı, o da son haftalarda her gece dogurup sabah ruya oldugunu anlayıp bozuluyordu, sezeryanden çıktıktan sonra gene rüya sanmış başlamış ağlamaya bu da mı rüyaydı diyerek :) allah kolaylık versin,
ben daha hafta sayma asamasındayım 11. haftamda, nasıl geçecek zaman bilmiyorum :)

selvcim allah hepimizin yardımcısı olsun... gerçekten anne olmak hem zor hemde dünyanın en güzel duygusu

bende 30 haftalık hamileyim ama bu sıcaklarla başım dertte,, nefes darlığı iştahsızlık sinir etti beni... Ne yapalım minik kızım için katlanıyorummmm:baby::baby:

artık saymaktan sıkıldık ya hayırlısıyla bı dogsaydı artık ruyalarıma gırıo kucagıma alıorum opup kokluorum hayırlısıyla sag saglım bı alaydık kucagımıza:emzirme:
:D sorma en zor zamanlar psikoljik açıdan bu zamanlar sanırım ama ne kaldı şunun şurasında taa nerelerden gelmedikmii bu günlere aşermeleri konuşmuyormuyduk daha dün :D yarında hamile kalmak isteyenlerden başlayıp hamilelerim paylaşım alanlarını açmadıkmı Allah izin verirse annelerin paylaşım alanınıda açmayızmı:D

Merhaba sevgili anne adayları.Üzülerek belirtiyorum ki ben artık aranızda yokum.Çünkü dün bebeğimi kaybettim.İnşallah Allah hiç bi anne adayına bunu yaşatmasın sevgili meleklerim.Listeden ismimi siliyorum.Allah hepinize kolaylık versin....

Hayalcim inan çok üzüldüm... Çok büyük geçmiş olsun canım herşeyde bir hayır vardır demek gerekir... Rabbim sana ve eşine sabır versin canım Işık ve sevgi ile kal

:baby:HAMİŞ LİSTESİ :baby:
şirine444 -yaş :27 doğum :24 şubat -cinsiyet :erkek(oluşumu haziran ayı)

efsun_55 -yaş :25 doğum :6 mart -cinsiyet :erkek(oluşumu haziran ayı)
esra -yaş :27 doğum :21 agustos -cinsiyet :erkek(oluşumu kasım ayı)
deli kız -yaş :21 doğum :18 agustos -cinsiyet: kız (oluşumu kasım ayı)
kızılötesi -yaş :23 doğum :25 eylül -cinsiyet :kız (oluşumu aralık ayı)
özgeözge -yaş :25 doğum :31 aralık -cinsiyet :kız (oluşumu nisan ayı)

Son Düzenleyen HayaL; 28-07-2009 at 01:05 PM

Geri