hamişler gelin bebeklerimize guzel sozler yazalım

AyYuzlu

Daimi Üye
Üye
hamişler gelin bebeklerimize guzel sozler yazalım
hamile sözleri hamilelik sözleri anne adaylarına güzel sözler anne adayına güzel sözler yeni adaylarına
selam hamiş melişler ben su an 18+2 gunluk hamıleyım ve bir kızım olacak allah kısmet ederse

bu topigi bnm gibi bebişlerini ozleyen anne adayları ıcın actım oylece bebeklerımıze ıcımızden gelenleri yazabiliriz azcıkta bize yaptıkları seyler yuzunden kızmış gibi yapabiliriz

ilk ben başlayacammm

kızım cnm kızım hareketlerini artık hissedebiliyorum seni cok ozledım bır an once kucagıma almak ıstıyorum senı o tertemiz kokunu icime cekmek istiyorum kızım bugun ben sana kızgınım ıkıde bı kusturuyon benı nıye anne babaya yemek yapamıyo senın yuzunden ama babada annenın degerini anlıyo cunku kendısı yapıyor artık yemekleriii :deli::deli:

sıra sizde hamişlerrr

cimcimem bugun cok sevınclıyım sanırım babanda dogumunda bızımle beraber olacak oda senı gorecek ılk dogdugun gun cok sevındım anlatamam

minik prensim öyle heyecanla bekliyorumki seni ve seni verene her zaman sonsuz şükrediyorum
inşallah 5 ay sonra minicik ellerinle minicik gözlerinle sana dokunuyo bana bakıyo olcaksın allahımın izniylee ve ben o günü iple çekiyorum oğlum Allah sana sağlık versin sağlıkla geliş büyü doğ inş

:(

bebeğim.. seni fazla sık üzmeye başladım sanıyorum... bu ara fazlaca ağlıyorum... ama babanın beni yalnız bırakması, bana bu zamanda bile hayatımdaki herşey çok normalmiş gibi davranıyor olması beni çok üzüyor...
sanki kasıtlı yapıyormuşum gibi beni suçlaması, içimde sen büyürken bunu farketmeyip bana destek olmaması her geçen gün beni biraz daha mutsuz ediyor...
özür dilerim bebeğim...
sana bunu yaşatmayı hiç istemezdim...
ben ağlarken senin bana "ağlama anne" dediğini duyar gibi oluyorum... hatta dün gece "anne kendine gel" tekmeni hissettim ilk defa...
geleceğim bebeğim... annen hayatında hiç bir değişiklik yokmuş gibi davranmaya çabalayarak seni de mutlu edecek...
Seni Seviyorum...

Geri