Hande Subaşı'nın Güzellik Sırlarını Merak Edenlere...

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Hande Subaşı'nın Güzellik Sırlarını Merak Edenlere...
hande subaşı, hande subaşı haberleri, hande subaşı

Sevgili melekler, manken ve oyuncu Hande Subaşı duru güzelliğini evde yaptığı çiçek bakımına borçlu olduğunu söyledi. Hiç kozmetik kullanmadığını söyleyen Subaşı, cilt bakımı için evinde saksıda büyüttüğü aloe vera bitkisinden faydalanıyormuş. İşte Hande Subaşı'nın güzellik sırları...

hande-subaşı.jpg

Ünlü oyuncu Hande Subaşı, güzellik ve bakım için birçok meslektaşı gibi binlerce lira harcamadığını söyledi. Subaşı cildine, evinde saksıda yetiştirdiği Aloe Vera çiçeğiyle bakım yaptığını açıkladı. Cilt temizliğine çok önem verdiğini belirten Subaşı, “Bütün bakımımı evde kendim yaparım. Cildim ya da formum için dışarıda özel bir yere gitmiyorum. Cildimi saksıda yetiştirdiğim çiçek özüyle temizlerim. Manikürümü, pedikürümü kendim yaparım. Bakımlı olmayı seviyorum ve bu konuda çok becerikliyim” diye konuştu.

HİÇ DİYET YAPMADIM

Formunu korumak için diyet yapmadığını da sözlerine ekleyen güzel oyuncu, “Benim tek sırrım yiyecekleri kararında tüketmek. Sonuçta her şeyin fazlası zarar. Kararında yediğim için kilo almıyorum. Zaten diyet yapamam, çünkü o kadar iradeli biri değilim” dedi.

Aloe Veralı maske nasıl yapılır?

Kozmetik ve alternatif tedavi yöntemlerinde sıkça tercih edilen Aloe Vera’nın cilt üzerindeki olumlu etkilerine ek olarak yaşlanmayı önleyici bir etkisi var. Evde yetiştirdiğiniz Aloe Vera’dan bir yaprak kopararak içindeki jeli 2 tatlı kaşığı bal, 2 tatlı kaşığı badem yağı ve 5-6 damla kadar gül yağını karıştırın. Ellerinizle yüzünüze yukarı doğru masajlar yaparak sürün. Ciltte oluşan yaşlanmayı önleyin. .

Geri