Hangi Beyaz Eşya Markasını Tercih Ediyorsunuz?

• Konbuyu başlatan Bilge Gökçen

Hangi beyaz eşya markası?

• Miele

Kullanılan: 0 0,0%
  • Ariston

• Whirlpool

• Electrolux

• WhiteWesting House

• Diğer (belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    18
Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
en çok tercih edilen beyaz eşya markası beyaz eşya markaları listesi ariston hangi ülkenin markası markaları regal hangi ülkenin malı
Meleklerim, beyaz eşya alırken nelere dikkat edersiniz? Marka sizin için önem arz eder mi yoksa mühim olan işlevsellik diyenlerden misiniz? Hadi yazın buraya, hangi markayı tercih ediyorsunuz ve neden?

Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Ce: Hangi Beyaz Eşya Markasını Tercih Ediyorsunuz?

Whirlpool ve Siemens'i ama en çok Siemens'i beğeniyorum. Ürünleri teknolojiden fazlasıyla yararlanıyor, tasarımları da çok şık ve oldukça işlevseller. Kendilerini de Ar-Ge konusunda oldukça ileri götürmüş bir marka. Bence yani :)

NuRoVSkİ

NuRoVSkİ

Yeni Üye
Üye
Ce: Hangi Beyaz Eşya Markasını Tercih Ediyorsunuz?

arcelık_beko...
ya servıs ımkanı çok guzel..gercekten ılgılenıyorlar..annemlerın evınde adan zye hersey arcelıktır ayıptır solemesı:)bı sorunumuz oldugunda hemen gelıyorlardı..galıba guven meselesı:):):)

ebraryksl

ebraryksl

Yeni Üye
Üye
evet ya bende sadece bu yüzden arçeliği seçtim.ama şimdiki aklım olsaydı bosch secerdim

S

sevgi55

Yeni Üye
Üye
kesinlikle bosh markasi avrupada en cok kullanilan marka tercih edilen...

»| HeRCai |«

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye
Siemens :):):)

Bu arada sevgicim, bosh markasi genelde türklerden tercih ediliyor... :):)

$ul€

$ul€

Yeni Üye
Üye
bizde hepsi bosch...memnunuz yaygın servis ağıda var...ama servise pek ihtyaç duymadık..

seerose

seerose

Daimi Üye
Üye
Siemens i kullaniyorum,neredeyse butun beyaz esyalarim siemens iki uc kucuk esyam haric.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Of yaaa ne zor iş bu herkes farklı bişey yazıyor her forumda farklı bi marka. Regalden vazgeçtim electrolüx olsun dedim onada olumsuz yorumlar var :(

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Siemensi tavsiye ederim.Tüm beyaz eşyalarım siemens çok memnunum..

nurrrr

nurrrr

Hamiş Melek
Benim bütün beyaz eşyalarım bosh,annemde yıllardır bosh kullanıyo biz çok memnunuz

AYŞEDEN

AYŞEDEN

Hamiş Melek
Profilo ve hotpoint kullanıyorum profilonun iki buzdalabı var ikisindende memnun değilim ama hotpoint çamaşır makinası 9 k ve bulaşık makinası var dijital süper gelinlerim

deniz-07

deniz-07

Rüya Tabiri Editörü
bütün beyaz eşyalarım bosch marka ve çok memnunum herkese tavsiye ederim......

gonca 16

gonca 16

Daimi Üye
Üye
profilo kullanıyorum ve 4 beyaz eşyamda bu marka.çok memnunum üçüde çok güzel çalışıyor.zaten bosch ve profilo aynı fabrika ürünü.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
M Beyaz Eşyalar 0
*Gizemli Kıs* Beyaz Eşyalar 0
M Beyaz Eşyalar 0