HCG 0.100 çıktı gebelik varmı ?

yagmurbaser

Yeni Üye
Üye
HCG 0.100 çıktı gebelik varmı ?
merhaba 9 gün önce beta hcg testi yaptırdım ve sonuç 0.100 çıktı. bugün yaptırdıgımda ise 1.95 çıktı.daha önce yaptırdığımda hiç yükselmemiştim. sizce gebe kalmış olabilirmiyim .

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil. 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul ediliyor sizin değeriniz hamile olmadığınız yönünde

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine değil. 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul ediliyor sizin değeriniz hamile olmadığınız yönünde
Peki sizce azda olsa yükselmesinin nedeni ne olabilir. Kadin dogum doktoruna sordum yükselme görüldugu icin kısa zamanda ihtimal oldugunu söyledi

Şimdi yağmur hanım biz sizlerin verdiği bilgilere göre yanıt veriyoruz. Siz eksiksiz bilgi verdiğiniz sürece bizde doğru yanıtlar veririz. Şimdi son sorunuza doğru yanıt vermemiz için benimde size sorum olacak. Son adet tarihiniz nedir ? Gebelik testini adete kaç gün kala yaptınız ?

Şimdi yağmur hanım biz sizlerin verdiği bilgilere göre yanıt veriyoruz. Siz eksiksiz bilgi verdiğiniz sürece bizde doğru yanıtlar veririz. Şimdi son sorunuza doğru yanıt vermemiz için benimde size sorum olacak. Son adet tarihiniz nedir ? Gebelik testini adete kaç gün kala yaptınız
En son adet tarihim 23 nisan ve reglime 5 gün kala yaptırdım.

Geri