Helipak tedavi yöntemi ile iyileşen var mı?

O

Okm

Forum Okuru
Helipak tedavi yöntemi ile iyileşen var mı?

Helipak tedavi melek kadınlar kulübü helipak tedavi paketi ne işe yarar forum'da.​

3 yıldır filan mide rahatsızlığı geçiriyorum her şeyi yiyemiyorum. Ne yesem şişiyor ekşime yapıyor o gece bana zehir oluyor resmen. Midemde helikobacker de varmış bundan kurtulmanın yolu nedir arkadaşlarım. Doktorum da helipak diye bir ilaç verdi bu ilaç tamamen bu bakteriyi bitirir mı boşuna almam insallah ya.

Merhabalar
Cok geçmiş olsun gerçekten. Helipak tedavi yöntemi biraz ağir geliyor diyenler var yani yan etkileri yasaniyormus elbette ama bu problemi geçiren tek tedavi de bu ilacmis. Doktorun dediği şekilde kullanılmalı ki ise yarasın ilaç. Ama gerçekten yan etkileri ağır olsa da ilacın bu bakteriyi geçiren tek tedavi yöntemi diyebilirim. Sanırım ilaç 14 gün süren bir tedavi süreci. Eğer probleminiz varsa bununla ilgili ve doktorunuz onerdiyse kullanın çok yan etkisini görürseniz doktorunuza danışınız. Bu arada kesinlikle sağlıklı beslenin kendinizi iyi bilirsiniz ne yediğinizde midenize dokunuyor en azından ilac kullanırken dokunacak tarz şeyler yemeyin.

Mide rahatsızlığı konusunda bilmeniz gerekenlerden biri de aşağıdaki linkte. "Mide yanması mide ekşimesi nedenleri ve tedavisi" konumuza da bakabilirsiniz.

Geri