Hipnoz Hipnoz Yapanı Avlıyor

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Otto her zaman gittiği kliniğe gidiyor. Sırayla uzman muayenelerini oluyor ve sıra göz muayenesine geliyor. Göz teknisyeni ( ABD de göz kusurları göz teknisyenleri muayene ediyor) ilk defa gördüğü bir kişi. Klinikte işe yeni başlamış. Robert’e yeni bir cihaz geldiğini, göz muayenesinin bu cihazla daha kısa sürede biteceğini ve daha güvenilir sonuç vereceğini söylüyor. Robert seviniyor doğal olarak. Gözlerini kameraya yerleştiriyor ve gördüğü harfleri söylemeye başlıyor. Ama teknisyenin ses ve davranışlarında de bir tuhaflık fark ediyor. Testten sonra "gözlerinde zayıflama olduğunu ve bu şekilde devam ederse 2 yıl sonraki muayeneye kadar gözlük takması gerekeceğini" öğreniyor.

Hipnotist olmasına rağmen bu telkinin bilinçaltına doğrudan yerleşmesine engel olamıyor. Sağlığına ve pilotluğuna önem veren bir kişi olarak, öte yandan otomatik bir cihazla muayene edilmiş olmanın verdiği etkiyle söylenen sözleri yargılayamıyor. Yanlış olabileceğini düşünemiyor.
Bilinçaltına teknisyen tarafından ekilen bu tohumu sulamaya başlıyor. “ Bir dahaki muayeneme kadar gözlük takmaya başlayacağım”.kaynak:forumtempo
 

Benzer Konular


Üst