***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hisleriminde gücüyle size TAROT

handanca canım senden bir ricam olacak bir arkadaşım için eğer mümkünse bakabilirmisin...:)bayan-26-07-1981 doğum tarihli aslan burcu
sayıları :4-26-12
sorusu:iş hayatını ve bekar olduğu için evlilik durumunu merak ediyor hakkında neler söyleyebilirsin ( birlikte olduğu biri yok) canım eğer mümkünse bakabilirmisin teşekkürler sevgilerimle...

Canım bu arkadaşının hayatı hep birden olangelişmelere gebe. ya çok sevindiği bi dönem oluyor. ya çok sıkıntılı bi dönem. yani ikisinin arasını yakalayammış daha. ama bu tecrübesizliğinden oluyor. Adalet kelimesi onun için çok önemli. adil insanlarla işi olur bunun. İŞte beklediği bi durum olmamış daha gecikmiş. bu herneyse az daha zamanı var. bi haksızlıkta olmuş işle ilgili. ama buda evhamlı biri zaten biraz olaylara fazla kötümser bakmasın derim ben. Kafasında ya başka bi meslek yada başka bi iş düşünceside oluşabilir. zamana bağlı şeyler bunlar. romantik bir döneme giriyor. bahar ona iyi gelecek. yüreği kıpır kıpır olacak bi ilişki kapıda. sağlıkla kalın canım:melek:

merhabalar canim. bana da bakabilir misin sekerim. sigortadan haber bekliyorum da iyi mi kötü mi haber?????
rakamlarim 18, 7, 17
emegine cok tesekkür ederim.

Önceleri sıkıntı teşkil eden bu durum bi müddet sonra güzel haberlerle gelecek sana. Oluşan sıkıntılar karşısında sakin olmalısınız. Yüzleşmek istediğiniz konular var. tartışma ve münakaşalar için hiç uygun bi döenm değil. zaten olacağınıda göremedim. birden sinirlenen sonra yatışan birisiniz. Başarılar var yakınınızda gelişen güzel şeyler olacak.:melek:

Benim eşimin maddi olarak işleri iyi değil düzelirmi başak burcu 7 17 21

canım yapamayacağı şeyleride vaat eden biri eşin. kimseyi kıramıyor sanki. Ama yılmayan ümidini kaybetmeyen biri oluyor zaman zaman. Bazen derin bi sessizlik yaşıyor. buna sende anlam veremiyorsun. Şuan derin düşünceler içinde Düşmanlarıda var onlara karşı dikkatli olsun önce. Lütfen önce kendini düşünsün. ÇOk iyi biri, ama anlamıyor karşısındakiler. ve senin desteğin gücün olmasa emin ol daha kötü olur. sen ona moral ol canım. ÇÜnki bu kara bulutlar 2009 ortalarında artık uçup gidecek. sabırlı olun. sağlıkla kalın. :melek:

Handancim maddi durumumuzda iyi kötü bi degisiklik olacak mi esim ticarete atildi da Burclar Esim: Terazi Ben: Oglak
Sayilar 8, 57, 70

slm canım 1 -3 -78 sayılarım koç burcunayım .kariyer için ayrıca evlenip ayrıldım

Canım bazen öyle sorunlar yaşamışsınki. başından büyük işler gelmiş başına derler ya öyle bişey işte. Artık düzelecek dedikçe olumsuzluklar olmuş. Fedekarlığın bile karşılıksız kalmış. Düşmanlarını galip etmek dahil olmak üzere yaptığın hırslardada başarılar olacak.
Hayatınızda gerçekleşmesini istediğiniz bir olayın başlangıcını yaşayacaksınız. Ulaşmak istediğiniz hedefe ait yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir fırsat yakalayacaksınız. Ayrıca motivasyonunuz yükseleceği için yakaladığınız bu fırsata dört elle sarılacaksınız. Moralinizin çok yüksek olacağı bir dönemdesiniz. Duygusal anlamdaki yaşantında ise bir canlılık ve yoğunluk söz konusu olacak. Bir kız çocuğu hissettim. BU kimse kimin kızıysa sana karşı çok hassas biri. yaşayacağı bi sağlık sorunu seni üzebilir. ama düzelecek merak etmeyin. sağlıkla kal canım.:melek:

Handancim maddi durumumuzda iyi kötü bi degisiklik olacak mi esim ticarete atildi da Burclar Esim: Terazi Ben: Oglak
Sayilar 8, 57, 70

SAbrınızı deneyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eşin pratik zekasını kullanan biri. ama onunda hesaba katmadığı giderleri çıkabilir. Geçmişte çok çaba sarfetmiş çok kayıplar yaşamış. canım birden iyi günler kapıda diyemem. ama görünen sıkıntılarda mevcut. Hayrlısı olur inşallah. Senin bazı ihmalkarlıkların olmuş. eşinin kafasına takılmış bunlar. dikkatli ve duyarlı olursan daha güçlü olur eşin canım. sağlıkla kal.:melek:

Cevap: Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

tsk ederim canim birdaha bakarmisin lütfen esimle aramizda neler olacak ikimizde ikinci evliligimizi yasiyoruz esimin ilk esi rahat birakacakmi bizi artik sayilar 1,17,27 ben 01.10.1971 esim 02.10.1971 doumlu

tsk ederim canim birdaha bakarmisin lütfen esimle aramizda neler olacak ikimizde ikinci evliligimizi yasiyoruz esimin ilk esi rahat birakacakmi bizi artik sayilar 1,17,27 ben 01.10.1971 esim 02.10.1971 doumlu

Hayatınızda yeni bir doğuş, yeni bir başlangıç olacak. Güneş kartı sizin için yaşama arzusu ve sağlığın habercisidir. İçinizdeki korkulardan ve endişelerden kolaylıkla kurtulacaksınız ve olaylar daha kolay çözülecektir. Bazı olayların gün ışığına çıktığını sizde göreceksiniz.
Bazı kıskançlıklar yaşaman mümkün. ama şunu unutmaki eşinin tercihi sen oldun. Bazı oyunlara gelme. Sezgilerine kulak ver. Şunu UNutma sen gücünü kanıtlayacaksın. Anlamayanlarda iyi anlayacak bunu. Zaman zaman vazgeçme gibi şeyler oluyor. İyi dostlarına kulak ver ve mantığınla hareket et. İnan güzel günler kapıda. sağlıkla kal.:melek:

Son düzenleme:

tsk ederim canim icim rahadi sagol rica etsen birde bir kredi isimiz var olacakmi acaba yakin zamanda rahatsiz ediyorum kusura bakmayin lütfen rakamlar 30,9,3

tsk ederim canim icim rahadi sagol rica etsen birde bir kredi isimiz var olacakmi acaba yakin zamanda rahatsiz ediyorum kusura bakmayin lütfen rakamlar 30,9,3

Canım bu kredi bi evle ilgili olabilirmi. Eğer evle ilgiliyse sana yazdığım ilk yorumu oku. Ben olumlu hissettin . bu başvurduğunuz yer olmasa bile başka bi yer onaylayacak. ve siz daha önce aldığınız riskli durumları düşünüp hedeflerinizi ona göre belirleyin. BU arada bulunduğun şehir dışında başka bi şehrede seyehatin söz konusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri