İlişki Sonrası Adet Oldum Hamile Miyim?

• Konbuyu başlatan irem9098
I

irem9098

Üye
Üye
hayır olmadı, reglim de normalden daha akıntı olmuştu ama mevsimsel demiştim ve bu durumdna dolayı çok stresliydim.

I

irem9098

Üye
Üye
hayır olmadı, reglim de normalden daha az** akıntı olmuştu ama mevsimsel demiştim ve bu durumdna dolayı çok stresliydim.

I

irem9098

Üye
Üye
irem9098' Alıntı:
hayır olmadı, reglim de normalden daha akıntı olmuştu ama mevsimsel demiştim ve bu durumdna dolayı çok stresliydim.
neden cevap yazmıyorsunuz :/ @SadmiN

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
İlişkiden sonra adetinizi oldunuz hamile değilsiniz sıkıntı stres adet gecikmesi yapabilir şüpheniz varsa gebelik testi yapabilirsin

I

irem9098

Üye
Üye
adetim normalden daha az akıntılı gerçekleşmişti ama süresi aynıydı yerleşme kanaması olabilir mi? Bir de geç döllenme diye bir şey okudum bundan şüphelenmeli miyim?

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
irem9098' Alıntı:
adetim normalden daha az akıntılı gerçekleşmişti ama süresi aynıydı yerleşme kanaması olabilir mi? Bir de geç döllenme diye bir şey okudum bundan şüphelenmeli miyim?
Yerleşme kanaması adet gibi yoğun olmaz bi kaç damladan ibarettir dediğim gibi şüphenizi gidermek için test yapabilirsiniz yaptırabilirsen kan testi yaptır kesin sonuç

I

irem9098

Üye
Üye
normalden az gerçekleşti ama ilk iki gün mormaldi ve toplam aştı gün sürdü kahverengiyle akıntıyla bitti. Test yaptıramıyorum malesef

I

irem9098

Üye
Üye
irem9098' Alıntı:
normalden az gerçekleşti ama ilk iki gün mormaldi ve toplam aştı gün sürdü kahverengiyle akıntıyla bitti. Test yaptıramıyorum malesef
yani hamile olmamıştır diyorsunuz değil mi

Likapam

Likapam

Paylaşımcı Melek
İlişki sonrası adetiniz olduğu için hamile değilsiniz sıkıntı stres yaparsan adetin gecikir

I

irem9098

Üye
Üye
Cok tesekkürler cevap verdiğiniz için. @SadmiN abla sen de yazabilir misin