İlkbahar gelirken duvarlarınız çiçek açsın

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
İlkbahar gelirken duvarlarınız çiçek açsın
İlkbahar dönemi dekorasyonlarda çiçeklerden faydalanıldığı bilinen gerçekler arasındadır. İlkbaharda dekorasyonlarınıza anlamlı bir yer açarken çiçeklerin dilinden faydalanmayı deneyebilirsiniz. Çiçekli görünümler her zaman ilkbahara gel çağrısı yapar dilimizde. Beden dilimiz ile bile bunu çevremizden, gördüklerimizden fark edebiliriz. Evimizde de bu hisse yer açabilmek adına çiçekli duvar kağıtlarından faydalanma denemesinde bulunabiliriz. Bunun için aşağıda vereceğim örneklerden faydalanmaya çalışabilirsiniz. Daha farklı pek çok örnek içinde ilgili mağazalardan fikir almak yerinde olabilecektir.

Bazen duvar rulosu kullanımıyla da harikalar yaratabilirsiniz. Tam çiçekli duvar kağıdı görünümü olmasa da dilediğiniz desen ile mevsim akımlarını evinizde hissetmek bu duvar rulo kullanımları ile kendini gösterebilecektir. Kendinizin emek vermesi de ayrı bir heyecan uyandırabilecektir sizlere. Hayatınızı yolunda hissettirecek olan bu ilkbahar mevsimini canlandıracak duvar kağıtları adına bir an önce girişimde bulunmaya ne dersiniz?

foto3.jpg

Verdiğim örnekler arasında ilkbahar ben geldim diyen ilk örnek ile başlamak istiyorum. Hangi odanızda düşünürseniz düşünün bu duvar kağıdına bayılacaksınız. Garanti verebilirim. Mutfak, salon, çocuk odası, oturma odası, kitap köşeniz,….aklınızdan neresi geçiyorsa denemeye hazır mısınız?

hnat0014-doga-manzarali-duvar-kagidi-ev-dekorasyon-adim-bahar.jpg

İlkbahar ağacı tarzı dokunuşlara hazır mısınız? İlkbaharı tüm benliği ile odalarınıza davet edecek olan üstteki üç boyutlu duvar kağıdı modelleri de bir harika duruyor bence. Ayrıca ben gibi pembe ve tonları aşığı iseniz hiç kaçarınız yok bu duvar kağıdını kullanma düşüncesi içine girebileceksiniz.

Linnaeus-Noir-wallpaper-in-the-traditional-powder-room.jpg

Değişim bazen renkli olmaz. Renkleri alınsa da ağaçların siyah beyaz şıklığını banyoya davet eden üst resime ne demeli? Her sezon kullanın her sezon mevsime ayak uydurun der gibi göz kırpmıyor mu bize. Bence kırpıyor. Siz ne dersiniz? Tüm muhteşemliğini gözler önüne seren bu tarz da duvarlarınızda hakim olurken kendinizi çok iyi hissederek farklılığa yer açma memnuniyetini derinlerde yaşamaya başlayabileceksiniz. Haydi kolları sıvayarak ilkbahar sezonunda daha farklı nasıl görünümler yaparım diye düşünmeye başlayın bakalım. Bahar geliyor bence çok geç kalmayalım beyler bayanlar.
Stil_kapak.jpg
19.jpg

Geri